Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, akinek az utolsó...

Volt olyan, akinek az utolsó UH-n azt állapították meg, hogy ovális fejformájú a babája? Gondolom, ez nem baj. Csak annyit jelent, hogy nem kerek. A másik, hogy a flowmetrián szabálytalan áramlási görbét állapítottak meg.

Figyelt kérdés
De állítólag csak az élénk magzatmozgás miatt. Biztos, vkinek ezek nagyon hülye kérdések, de első terhes vagyok és minden miatt beparázok.
2011. jan. 12. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ovális volt a kisebbem fejformája.Annyi gond volt,hogy súlybecslésnél kisebb súlyt adott ki a gép ha csak a falcsontok közötti távolságot nézték.(1 kg-al kisebbet)

Ja és még annyi hátránya olt,hogy pont olyan a fejformája mint az apjának.:)

A szabálytalan görbe miatt meg nem kell aggódnod sztem,ha a méhlepényedre nem mondták,hogy meszes,vagy érett.Akkor biztos jó az áramlás is.Bízz a dokiban biztos van tapasztalata,hogy ezt megállapítsa.

2011. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!