Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahangon fiút...

12 hetes ultrahangon fiút mondtak, a 18 hetesen lányt, szerintetek tényleg lány lesz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A 12. héten nekünk is fiút mondtak! :)Sőt a 18 és a25 és a 30 hetes uh-n is!Majd komplikációk miatt csak be kellett feküdnöm így 32 hetesen egy kórházi dokinő csinálta a kötelező uh-t és ő azt mondta nézzem meg milyen szépen látszik a méhe...Hát azt hittem leesek az ágyról!A férjem is a szobámban mikor megtudta! :)

Kislány lett!

2011. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia

nekem a 36 hétig lányt mondtak, akkor először fiút. Kisfiunk született.

A sógornőm is így járt, annyi különbséggel, h a 32 héten mondták először h fiú.


A kórházban a mellettem lévő anyuka fiút várt, és lánya lett. Azt a sokkot, ott szüléskor nem szerettem volna átélni!


Szóval akkor biztos ha már megszületett! Ne éld bele magad, amig nem teljesen biztos a dolog. És legyen fiú-lány neved is a biztonság kedvéért!

2011. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy az a ritkább, amikor 18 hetes kor körüli uh-n és utána tévednek. Nekem 12 hetesen mondta, hogy fiú, és azóta is kitart mellette, voltunk 4d, és nekünk is egyértelműen látszott a kis kukac.
2011. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi tegnap voltunk 4D-n kislányt mondtak, de azt is hozzátették, hogy azért még ne kezdjünk el vadul barbis ruhákat vásárolni, várjuk meg a következő uh-t...én is láttam a kis nunciát:D De akkor várunk, két hét múlva úgyis megyünk a 18 hetesre;)


16+5 hkm

2011. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héten mondták hogy fiú lesz. Utána elvégeztettem a magzatvíz-vételt, ahol be kellet jelölni, hogy akarom-e tudni a nemét a gyereknek. És ott is kijött, hogy fiú. Ez pedig ugyebár genetikailag igazolt dolog, nálunk nem lesz meglepi! :)
2011. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Félidő után a 4D-n határozottan látszik a kisfiú zacsija. Aligha lehet összetéveszteni bármivel. Sőt, amikor 28. hét körül leszállnak a herék...
2011. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

12. hetin fiút mondtak. Utána a 19. heti genetikain lányt és azóta is az. 28 hetes 4d-n egyértelműen látszott a nunija is:)


37 heteske

2011. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 20. heti uh-on látták először, hogy lány, azóta már a 4D-s uh-on is, és még a kórházin 3x. Mindig megmutatta a cunust. Mi bevásároltunk főként kislány cuccokat, a tesómtól viszont rengeteg vegyes színű ruhát kaptunk, de azért remélem, nem kukacosodik meg, mire kijön. :)

Nagyon-nagyon kislányt szeretnénk. :)

30+4 hkm

2011. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Jövő héten megyünk 4D-re, aztán meglátjuk ott mit mutat :)
2011. jan. 14. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!