Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik honaptol tudom h...

Hanyadik honaptol tudom h lany v fiu lesz? Az elso ultrahangon mindent kimutatnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
18. heti uh.-n ha úgy fordul ha nem lehet hogy csak egész a végén mert a 18. heti után már csak a 32. héten és a 36. és 38. héten van uh. - már ha nem mész el fizetős helyre- szóval van egy pár esély hogy lássátok .
2010. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első ultrahangon biztosan nem! :) Nagyon jó ultrahangos diagnoszta a 12héten megmondja,de inkább a 18a jellemzőbb.HA A BABA IS AKARJA :) Első babánk 18 kiderült a neme,most 22h.kismama vagyok egy titkolózó babával :) Az első ultrahangon annak kell örülni, hogy jó helyen van,és hogy dobog a szivecske!Boldog babavárást!
2010. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

18. héttől általában. De mondjuk nekünk volt a 24. héten is uh, úgyhogy nekem akkor mondták meg. Milyen mindenre gondolsz?

Első uh-n csak azt látják, hogy élő, esetleg már van szívhangja is attól függően, hogy mikor mész. 12. héten szűrik ki a down-kórt, akkor már pici emberkét látsz majd az uh-n. Aztán 16 hetesen lesz egy vérvétel, AFP a neve, aminek az értékéből tudnak következtetni az esetleges eltérésekre, rendellenességekre. Ezt követi majd a 18 hetes, genetikai uh.

2010. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
2. nak ... akkor tuti kislány.
2010. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek: vagy fiú. :)

Nekem a lányocskám minden uh-n telibe megmutatta, hogy mi van neki. :)

Nekem amúgy a 12. héten mondták először, hogy lány, persze ilyenkor még nem lehet semmit készpénznek venni, de aztán utána is mindig lányt mondtak.

De még nem bújt elő, majd akkor válik biztossá, ha megérkezik. :)

28 hetes kismama

2010. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12-ik hétre kifejlödnek a nemi szervek, de még mindkét nemnél egy pöcök látszik. könnyen mondanak kisfiut egy kislányra.

15-16-ik héten ha nagyon jó a doktor, és a baba is megmutatja magát akkor már lehet biztosabbra venni.

De a születéssel lehet a legbiztosabbat megtudni.


Nekem 16-ik héten mondta egy doki akinél 3D-n voltunk, biztosra. aztán a 25-ik héten az én dokim mondta biztosra. most 30-ik héten pedig anyós vitt el babamozizni (messze laknak és ott voltunk) és ö is biztosra kislányt mondott.

2010. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 8. hónapig azt mondták, kislány. Majd éppen nem működött a gép a rendelőben, elküldtek a kórházba és közölték velem, h gyönyörű kisfiúnak fogok életet adni... Hát ennyi :) Az a lényeg, h ne legyen semmi baja. Legyen egészséges, boldog kisbaba!
2010. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!