Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, aki volt a 19. hét...

Porcukormókus kérdése:

Kismamik, aki volt a 19. hét környékén 4d-s ultrahangon, hogy tetszett, mit láttatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jobb kicsit később menni, de a párom már nagyon tudni akarja, hogy kisfiú vagy kislány lesz-e. Remélem nem fogja magát takargatni! :)

...mármint a baba...:)


2011. jan. 13. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi voltunk a 18. héten és nagyon aranyos volt a kisfiam.Megmutatta a kukacát :) ivott a magzatvízből,járt keze lába.Nem bántam meg,hogy olyan korán mentünk.

[link]

[link]

39hkm

2011. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi 19 hetesen voltunk és 30 hetesen is. Mindkettő nagy élmény volt. Az első alkalommal a dokinő mindenét megnézte alaposan (szerveit, kezét, lábát, ujjait, nincs-e nyúlszája). 30 hetesen már csak mozizni mentünk. A legközelebb terhes leszek akkor is ígyfogunk tenni, mert megnyugtató volt 19 hetesen , hogy minden OK. Boldog babavárást!
2011. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi voltunk 13., 18., 26. és 32. héten, mindegyik nagyon élvezhető volt! Bár már a 13. hetin megmondták 99%-ra, hogy fiú, de a 19. hetin szerintem nálatok biztosan látszüdni fog, ha a baba is úgy akarja:)
2011. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi tegnap voltunk 16+4 hetesen 4D-n, és abszolút hatalmas élmény volt! Láttuk a kis mazsolánkat, aki 99% hogy kislány;)

Kalimpált, ivott, próbálta bekapni a kis kezecskéjét..nagyon helyes:D

Szerintem mindenképp menjetek el! ha kisfiú, azt 100%-ra megmondják, a kislányt 99%-ra:D

2011. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat, az elsőnek meg a képeket! Már így is nagyon vártam a keddi 4d-t, most meg pláne, hogy ennyien dicsértétek!

Ha van még valakinek tapasztalata, írjon bátran! :)

2011. jan. 13. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze hatalmas nagy élmény, de igazából neked és annak, aki elmegy veled. Itthon már nem biztos, hogy te is eltudod mondani, hogy mi látszik a felvételen. Én 21 hetesen voltam, tényleg nagy élmény volt, a párom sajnos nem tudott jönni velem, és mikor itthon megmutattam neki ő nem nagyon értette a 4d-n sem, hogy mi micsoda, Még szeretnék elmenni 2-3 hét múlva, na szerintem az már méghatalmasabb élmény lesz.

Boldog babavárást!

30hkm

2011. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a 22.héten voltunk,és akkor mondták meg,hogy kislányunk lesz.Hatalmas élmény volt emiatt is.Jó szórakozást nektek!37 hetes km
2011. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a 18.héten volt sajnos sokat nem láttunk belőle de csak mert nagyon szégyenlős volt,mindig elbújt.Egyébként ilyenkor már nagyon jól látható minden.Viszont azt megtudtuk h minden rendben és hogy kislányt várunk.
2011. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltál ma ultrahangon? Hogy tetszett?
2011. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

:) Igen, túl vagyunk rajta! Nem volt rossz,de azért még elég "bőregér" szegényke. Kiderült, hogy kslány ! :)

Párom sokkot kapott, el is kezdett gyűjteni puskára meg robbanónyakörvre.. ;)

2011. jan. 19. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!