Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik Vaterán, TeszVeszen,...

Akik Vaterán, TeszVeszen, stb. vettek babaruhát, elégedettek? Érdemes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdemes, csak ki kell fogni. Én az esetek 90%-ban olyat, vagy még jobbat kaptam, mint amit reméltem a képek alapján.

De turkálóba is szeretek menni, és sok mindent kapunk is...

2011. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is úgy vagyok mint első. sokan eladják az olyan ruhákat amiket alig használtak, mert pl. hamar kinőtték, teljesen újnak néznek ki.

turkálóba is járok én is.

2011. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez bíztató, köszi! Leginkább a "csomagokkal" szemezek. A képeken elég jól néznek ki a holmik, pár hét alatt nem is nagyon lehet elnyűni valamit...
2011. jan. 13. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz.

Viszont én a turkálót azért szeretem jobban, mert látom, mit veszek meg. sokszor lehet kifogni nagyon jó, márkás holmikat, akár olyat is, amin még a bolti címke is rajta van.

2011. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kifogtam olyan klassz eladókat, akik folyamatosan töltögetnek fel új holmikat, úgyhogy már ismerősként "megyek" vissza hozzájuk. Eddig nagyon elégedett vagyok, volt, hogy nagyobb összeg után ajándék ruhácskát is kaptam.

Ügyesnek kell lenni, volt, hogy 52 Ft-ért, 1 Ft-ért is sikerült édes rugikat megvenni.

2011. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem már volt rossz tapasztalatom nemegyszer: képen szuperül néztek ki a kisbodyk, és a termékleírásban az szerepelt, hogy jó állapotúak, de mikor megkaptam, kiábrándító volt (a figura kopott volt, a bodyk agyonmosottak, bolyhosak). Ugyanígy vettem hálóinget is, se a termék állapota, sem a feltüntetett anyaga nem volt igaz (a jó állapotú és pamut hálóingek bolyhosak, és inkább 100%-ban műszálasak voltak:-((, pedig mindig figyelem, hogy olyan eladótól vásátoljak, akiről nincs negatív vélemény...
2011. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mára várom a csomagot, izgulok is :) utána megírom, hogy milyen volt.
2011. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!