Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinek kettő magzat...

Ha valakinek kettő magzat fejlődne (az orvos szerint), de az egyik talán felszívódik, érezhető, ha felszívódik? Görccsel jár?

Figyelt kérdés
9.hétben mondta az orvos, hogy olyan mintha ketten lennének, de az egyik lehet, hogy felszívódik, mert csak valami látszik, de nem éles... Ilyen esetben ugyanaz érezhető, mintha valaki elvetélne? Görcs, vérzés stb. Vagy szinte észrevétlen. Én semmit nem éreztem, de a 12.hetes UH-on kérdeztem ketten vannak-e, de az orvos azt mondta egyedül van a drága. Pedig már kezdtem örülni, hogy ikerterhes vagyok. Mondjuk így is nagyon örülök. Csak érdekel a véleményetek. 13 hetes kismama
2008. jan. 23. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
53%

Néhány napja,talán a múlt héten olvastam két olyan történetet is,amikor ikerterhesség volt,de az egyik magzat elment.Mindketten vérzésről,görcsről számoltak be.De sokan írnak felszívódott magzatokról is,nekik az egyik héten megvan a petezsák,a másik héten meg nincs semmi,felszívódott.

Viszont az is lehet, hogy csak rosszul látott valamit a dokid.Vagy,ami édesanyámnak volt a rögeszméje egy darabig,h ikreink lesznek,mert túl korán éreztem a magzatmozgást.Mondtam neki,h eddig minden UH-n egymaga volt erre azt felelte,h lehet takarták egymást.

2008. jan. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!