Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi magzati csuklás a...

Mennyi magzati csuklás a "normális"? Vagy egyáltalán lehet e, hogy sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
29 hetes terhes vagyok és a babómat kb 3x is érzem csuklani naponta. Nem túl sok ez?
2011. jan. 14. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok. Őt nem zavarja.
2011. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan kérdés, hogy mennyi csuklás normális egy felnőttnél naponta. Van, aki sosem csuklik szinte, aztán rájön és alig tudja abbahagyni. A babád azért csuklik, mert érik a tüdeje, nagyokat kortyol a magzatvízből, ez megfeszíti a rekeszizmát. Volt, hogy az enyémekre rájött óránként. Tenni ellene nem lehet, de nem is kell. Majd idekint is fog csuklani, ez a babák többségét nem zavarja, a felnőtteket annál inkább :) Viszont idekint se kell vele foglalkozni, max. visszatenni a babát a cicire néhány korty tejcsiért. A folyamatos nyelés megállítja a rekeszizom "görcsét".
2011. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik nagyon csuklós volt odabent. A legkisebb még a vajúdás alatt is csuklott, zavarta is vele a CTG gépet rendesen. Soha nem mondta a doki, hogy ez baj lenne.
2011. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Szóval nem kell aggódnom, hogy ez már "kóros":-)
2011. jan. 14. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, nálunk is volt ilyen, volt hogy fél órán át nem állt el neki, engem már kezdett zavarni. :o)

És naponta 3x nem vészes.

2011. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!