Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet magas a magzati...

Mitől lehet magas a magzati szívfrekvencia a pocaklakómnál? 170-180 között? 35 hkm

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy felvizesedve véletlenül? Toxémia gyanú?
2011. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok sem vizes,sem lázas sem beteg.

Az orvosom is ezt kérdezte.A vizeletem teljesen negatív, a tegnapi laborkontrollomon a gyulladásos értékeim sem térnek el a normálistól.Nem tudom hogy mi lehet.

Nem ittam kávét,nem ettem csokit,csak 2 dl szénsavas vizet ittam a ctg előtt azt is lassan.A pocaklakó így is végig mocorogta az egészet.Én ezt nem értem és nagyon aggódom.

2011. szept. 29. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
...mert végig mocorogta! :) A te szívfrekvenciád is gyorsul ha mozogsz.
2011. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam már kétszer is CTG-n (tettem is fel kérdést, de nem kaptam kielégítő választ)...

Egyrészt azért, mert végig mocorgott, másrészt okozhatja fertőzés is, nálam ez be is igazolódott, így most antibiotikumot kapok!

36 hetes km

2011. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első ctg-n a babám szívverése az első 10 percben volt, hogy elérte a 200-at is, és végig mocorgott, miután kiderűlt, hogy hangosra volt állítva a gép, és hallotta a saját szívét, amitől nyugtalan volt! Levették a hangját, utánna beállt a normális 150-160-ra!
2011. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!