Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok, egész nap...

37 hetes vagyok, egész nap zokogtam mert összevesztem a férjemmel. Most meg elment itthonról, nagyon kivagyok és nem bírom abbahagyni a zokogást, mit érezhet ebből a kisbabám, ugye nem sínyli meg nagyon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tesz jót neki,ne sír nyugodj meg!nem sokára vissza megy a párod,nekem is volt párszor ilyen helyzetem,nyugi menj sétálj egy nagyot vagy hallgass zenét igyál egy pohár teát és nyugi :)jó baba várást!
2011. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a vigasztalást, nem csak azért bőgök mert összevesztem a férjemmel, hanem mert lelkiismeret furdalásom van a pici miatt és ettől meg még jobban sírok:(

Szegénykém, úgy szeretném megnyugtatni:(

2011. jan. 15. 14:28
 3/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul tök hülyeségek kaptunk össze, állítólag én nem foglalkozom vele eleget (mármint a férjemmel), pedig igen, csak nem mindig vagyok abban a negédes állapotban, én meg visszavágtam, hogy neki kellene velem törődnie, én vagyok várandós és egész nap itthon egyedül. Hát szó szót követett és nagyon csúnya dolgokat mondott nekem és nagyon fáj és csak sírok:(
2011. jan. 15. 14:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg! Ez egy nehéz időszak mindkettőtöknek. Érthető a párod reagálása is, hogy több figyelmet szeretne, mert gondolom a baba leköt téged és talán egy kis féltékenység is van benne. Te meg sokkal labilisabb vagy érzelmileg a hormonok miatt, te is törődésre vágysz.

Próbáljatok meg beszélgetni, ha hazamegy, éreztesd vele, hogy Ő attól még ugyanúgy fontos, mert babát vártok, csak már van egy másik kis lény, aki szintén figyelmet érdemel, aki tőletek függ és fog is ha megszületik.

Tereld el a figyelmedet valamivel, amit szeretsz csinálni és koncentrálj kicsit csak a babára! És nyugi!!!!!

2011. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
aggodj nyugodj meg tea séta zenehalgatás jót tesz. Ha férjed hazaér beszéljétek meg négyszem közt,hogy terhes vagy szüksége van rája apuka létére mind 3-motok igényli a szeretet tőrődést babád te és férjed is tőrődést.
2011. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Miért nem hívod fel hogy menjen haza és beszéljétek meg? Ha törődésre vágysz ok, de ő is vágyhat ám. És ha már most nem vagy olyan hangulatban mi lesz ha meglesz a pici? Muszáj egy kicsit összeszedned magad és nyelni egy nagyot, neked kell lépni! Gondolom a férjed azt érzi hogy elhanyagolod, de ha nem változtatsz egy kicsit akkor ez még rosszabb lesz mire meglesz a pici. Én felhívnám a helyedben hogy jöjjön hozzám haza és kedves lennék meg beszélgetnék vele.
2011. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan a babára a sírás "nem hat", nincs is fogalomtudata, hogy anya mit csinál... éppen sír...

Legfeljebb annyi érezhető, hogy a stressztől a hasizmok megfeszülnek, hogy a stresszhormon ekkor működik-e nem tudom, de szerintem sokkal több "kárt" nem lehet okozni. Ha ez egyáltalán kár, végülis nem tartós állapot, nem kóros folyamat. Legalább emiatt nyugodj meg. Apa meg majd visszajön!

2011. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Hiába hívom, elment meccsre a haverjaival. Ok, hogy kell neki a törődés, csak éppen reggel-délben-este friss ennivalóval várom, vasalt ing reggel, szexuális igényei kielégítve, minden kívánságát lesem. Ennél többre nem vagyok képes, velem sem törődik senki, egész nap egyedül vagyok itthon, az sincs kihez hosszászóljak.

Mindegy, ha megszületik a baba, legalább lesz egy élőlény akihez beszéljek. Úgy érzem nem bírom már mindig mindenki kívánságát lesni és azon serénykedni, hogy másnak jó legyen. Engem soha nem hív fel senki, hogy hogy vagyok, kell-e segítség.

2011. jan. 15. 17:59
 9/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, az utolsó előttihez szóltam:)

Kedves utolsó, köszi a hsz-t, ezzel megnyugtattál egy kicsit:)

2011. jan. 15. 18:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Fizikailag nem lesz baja a babucinak, de azért érzi hogy a mami szomorú. Én a barátnőmnek is azt tanácsoltam, hogy most nem szabad a férjével foglalkozni. Tudom, hogy nagyon nehéz. Hívj segítséget, aki picit megnyugtat,nézz filmeket, vagy ami eltereli a gondolataid. Amúgy szerintem nem volt szép amit a párod tett.

Kitartás, nemsokára itt a baba és semmiképp nem leszel egyedül többé. :) Apa is vissza fog jönni, csak te is akard még akkor is.

2011. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!