Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van kozottetek panik beteg?...

Van kozottetek panik beteg? Nem tudom abbahagyni a sirast, es ugy erzem nem kapok levegot. Enyhe deresszioval. Szedtek gyogyszert? Vagy tippek a csillapitasra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is az vagyok. A sírás ahogy jön úgy el is múlik. Én sem tudom kontrollálni. 7 évig szedtem gyógyszert (Paretin vagy Apodepi) aztán terhesség miatt abba kellet hagynom. Azóta nem is kell de néha érzem hogy jó lenne. Keress fel egy szakembert az tud segíteni. Ja a Xanaxot 100 db-os kiszerelésben írta fel. Ne tudd meg hány dobozzal pusztítottam el. Nyugodj meg van segítség.
2011. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát terhesség alatt nem szedhetsz sem xanaxot,sem semmi ilyesmit,esetleg pszichoterápia segithet.
2011. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem a xanax lenne az utolso megoldas nalam,az olyan,mintha egy lo agyonrugott volna...szerintem csak mert elkabitanak,az nem megoldas.pont olyan,mint a drog.nem ilyen erosre gondoltam
2011. jún. 17. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem sokat segített a xanax. Nem voltam tőle kábult pedig 3x2 szemmel kezdtem. Könnyűnek éreztem magam, nem volt bennem az a feszültség ami a rosszullétek miatt. Félre ne érts nem akarlak rábeszélni! De a doki tudni fogja mivel lehet kezelni a tüneteidet. Keress fel egy szakembert. Én fél évig húztam mert nem voltam hajlandó pszichiáterhez menni de aztán már annyira úrrá lett rajtam a betegség, hogy nem volt más választásom. Nekem nagyon sokat segített.
2011. jún. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ez a gond manapság, hogy csak a tüneteket akarják megszüntetni nem az okot.
2014. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!