Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszín folyás a terhesség...

Rózsaszín folyás a terhesség 7. hetében?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek második terhessége, az első babát el kellett venni a 7. hétben, nem volt szívhang. Most ismét a 7. hétben van, de tegnap egyszer volt rózsaszín folyása. Orvosnál nem volt, pedig kellene szerintem.
2011. jan. 16. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Rózsaszín=>sajnos vetélés a legvalószínűbb,nekem is most volt.A barnázás megengedett,de a rózsaszín sajnos nem jóra utal.Azért,mert nem vesz róla tudomást,még sajnos van ilyen.

Küldd orvoshoz,lehet,hogy kaparni is kell,nem játék,főleg ha akar babát.

2011. jan. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Rozsaszin folyas lehett attol is, ha elpattan egy verer es egy pici ver kerul a huvelybe. De azert a legjobb, ha orvosnak megmutatja magat.
2011. jan. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. sajnos szeptemberben volt egy babája,akinek nem volt szívhang:(
2011. jan. 16. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Azonnal doki telefonon minimum! nekem is volt egy missed ab-om, most meg nekem is így indult, viszont utána elkezdtem, rövid időn belül vérezni. Progreszteron pótlás, vérképző és folyamatos fekvés kellett. Amúgy azóta jól vagyunk, de fontos volt hogy azonnal látott orvos, mert el is vetélhettem volna. Ha szeretné a babát nem vicc!
2011. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7.héten nekem is volt rózsaszin ,de nekem a hüvelyi uh után.

De ahogy jött úgy el is ment a folyás.

Barnáztam is a 8 héten amikor meg kellett volna jönnie de nem mentem orvoshoz hanem pihentem.Semmi baja sincs a babámnak most voltam dokinál és gyöngyörű 12 hetes.

2011. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!