Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esély arra, ha...

Mennyi az esély arra, ha valaki pár hónappal vetélés után esik teherbe, amit műszeresen fejeztek be, hogy utána intenzívebben érzi az alhasi tüneteket (pl. :beágyazódás)?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert pont ilyen helyzetben vagyok. Két terhességem volt (elsőből baba), és mindkettőnél éreztem a beágyazódást, pedig nem figyeltem a tüneteket, nem görcsöltem a dologra, csak feltűnt, hogy hoppá, talán most költözik be valaki, mert olyan kis szúró ütögetéseket éreztem két napig mindkétszer. most 5 nappal vagyok pé után és tegnap este óta kis görcseim vannak, meg szurkálások is, de még korainak tartom, ezért érdekel, hogy vet. után erősebbek lehetnek-e a tünetek, hiszen csak "megkínoztak" nemrég(3 hónap) ott belül.
2011. jan. 16. 12:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy egy kicsit zavaros, amit írtam. Szóval az érdekel, hogy vetélést követő tehrbeesés esetén fokozottabban érezzük e a méh görcseit, szurkálásait, teherbeesés esetén a beágyazódást? Érzékenyebb lehet a küret miatt a méh, ezért gondolom.
2011. jan. 16. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!