Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés utáni terhesség miben...

Vetélés utáni terhesség miben más?

Figyelt kérdés

Ez év áprilisában volt egy missed.ab.-m (sajnos) de most újra kismama vagyok. :)

Ez a terhesség mennyiben tér el egy vetélést át nem élt nő terhességénél?

Mire kell odafigyelnem?

Mennyire lehet ezt második terhességnek venni?


2011. okt. 12. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Semennyire nem más, mint egy normális terhesség, az elsö megszakadásának oka volt, ez az ok megszünt, most "tiszta lappal" kezded újra.

Mindenképpen elsö terhességnek számit, de ha bizonytalan vagy, akkor kérdezd meg az orvosodat, ö az illetékes szakember.

2011. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiben nem lesz más. Nekem is elment az első és aztán született két egészséges gyerekem, semmi különöset nem tettem. Sok sikert!
2011. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Annyiban azért más a helyzet, hogy egy vetélés utána dokik kicsit óvatosabbak. Sajnos nekem is volt :-( A dokim mondta, hogy mivel nem tudni, hogy genetikai rendellenesség vagy progeszteron hiány miatt történt, ezért amint megtudom hogy újra babát várok, azonnal menjek, ír fel progeszteron pótló gyógyszert biztos ami biztos alapon. Ezen kívül semmiben nem volt más.

Szóval a progit szednem kellett a 12. hét végéig, és ennyi, nem volt semmi más különleges dolog. Teljesen problémamentes terhességem volt utána.

2011. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok minden más, jobban odafigyelsz magadra, jobban parázol, ami tudom, h nehéz, én magam 5x éltem át,de ne parázz és próbálj pozitívan hozzá állni, első terhességemet az 5 missed ab. után végigrettegtem, nem volt jó, nagyon parás voltam.Született egy egészséges kislányom és megnyugodtam, most újra pocakos 10 hetes kismama vagyok, de már csak kicsit parás:))!Ja igen, soha ne gondolj arra, h újra megtörténhet,csak arra,h egészséges gyönyörű kisbabád fog születni!Boldog babavárást és minden jót kíván Neked egy 5éves és egy pocaklakó anyukája:))!!!
2011. okt. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyiban lett más,hogy most ikreket várok:) 14hkm
2011. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!