Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 2-szer 1 Utrogestan...

Napi 2-szer 1 Utrogestan tabletta (szájon át alkalmazandó) hatására mikor múlik el a barna folyás?

Figyelt kérdés

A 6. héten pecsételtem egy kicsit, ezért kaptam az U-t. Barna folyás még mindig van egy kicsi. 4 napja szedem.

6 hetes kismama


2009. febr. 2. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg,legalábbis nálam 1-2 nap alatt teljesen tünetmentesen elmúlt.
2009. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez változó. Én is barnázhattam és vérezgettem 6 hetesen, befektettek a kórházba, szedtem és is, de nekem is 1-2 nap alatt teljesen elmúlt. Ez függ attól is, hogy miért barnázgatsz. Nekem valami gyulladás vagy méhszájseb okozta.

23 hetes kismami

2009. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem valószínűleg progeszteronhiány okozza!

Gondolom, arra azért több idő kell...

Írjatok még, ha van tapasztalat! Köszike!

2009. febr. 2. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4*1-et írt fel a doki, és ágynyugalmat, 2 nap alatt el is múlt a barnázás.

De utána csökkentett (3*1) adagban szedni kellett a 12. hétig.

Ne félj, minden rendben lesz, próbálj meg pihenni is, ha van rá lehetőséged.

Boldog babavárást és jó egészséget!

29 hetes kismama

2009. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten volt egy kis barnázásom, és duphastont kaptam 3*1-et, és utrogestant (hüvelykúp) 2*1-et. Be is fektettek a kórházba, de két nap alatt teljesen elmúlt. Viszont szerintem nekem nem is lett volna rá szükségem, mert a 11. héten is volt egy kis barnázgatázom, és valószínűleg az elmaradt mensi miatt volt, mivel pont akkor kellett volna megjönnie,a hogy utána számoltam. De így volt a biztosabb.
2009. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!