Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik teszteltek a nemvárt...

Akik teszteltek a nemvárt előtt, mikortól erősödött a csík?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 12.dpo-n.9-10-12 dpo-n teszteltem.Mind nagyon halvány pozi,nem erősödik a csík:(Vízzel is csináltam,úgy nincs rajta semmi.
2011. jan. 17. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:

vízzel?

a tesztre pisi kell nem víz...

2011. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel 3 halvány pozitív tesztem van,de tényleg nagyon halvány,így felmerült bennem a gyanú,hogy talán ez a csík mindig ott van,és egyet ellőttem vízzel próbaképpen.Nos azon nincs csík.Csak azt nem értem,hogy miért nem erősödik,a mai is olyan,mint a 3 nappal ezelőti:(
2011. jan. 17. 08:26
 3/8 anonim ***** válasza:
a nem vart utan kezd el latvanyosan noni a hcg szint. holnap mar erosebb kell legyen
2011. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
19-21 nem várom,álltalában 28 naposak a ciklusaim,de néha előfordul hogy 30.
2011. jan. 17. 09:07
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor ertem mar hogy miert nem erosodik olyan latvanyosan...elmondom mit kell tenned: meg kell nyugodni es egy par napra megprobalni elhesegetni a rossz gondolatokat, szedni a folsavat, 2 nap mulva (nem holnap hanem 2 nap mulva) venni egy ujabb tesztet es tessek szepen rapisikelni+ szokni a gondolatot hogy nyaron jo nagy pocakod lesz...anno en is pont ezen paraztam mint te de vegul minden rendben volt...vegre terhes vagy ezt vartad mar regota akkor tessek ennek orulnies ne kepzelodni mindenfelet...ha nem lennel erre az oldalra regisztralva akkor valoszinuleg nem is paraznal csak itt sajnos annyi rosszat lehet olvasni hogy meg akkor sem nyugszol meg ha az elfolyt magzatvizbol tesztelnel pozitivat...minden rendben lesz
2011. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján lett erős.
2011. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ijeszgetés, de amikor nagyon halványakat teszteltem és nem erősödött, akkor meg is jött abban a ciklusban.

Egyébként a terhesség alatt kétnaponta erősödött a csík látványosabban.

2011. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

10:12-es!

Hát olyan jót derültem az írásodon:))))Köszönöm Neked!És mindenkinek,aki válaszolt!Már csak ha kimarad a mensim,szeretnék tesztelni!Remélem:)

2011. jan. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!