Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány tesztet lőttél el a...

Hány tesztet lőttél el a terhessége (i) dnél? Onnantól számítva, hogy először megjelent a halvány csík? Megelégedtél azzal, vagy vártad, hogy erősödjön?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 07:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Én 3 tesztet lőttem el annak ellenére, hogy már az első is tök konkrét volt.

De még úgy sem akartam elhinni, hogy baba lesz!

Ha a férjem nem állít le, szerintem még vagy egy tucat tesztet vettem volna! :)

2011. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Kb. 10-et!:)))

Jó, mentségemre legyen mondva,hogy nekem nagyon korán, mensi előtt kb. 5 nappal mutatta ki először és látni akartam,hogy erősödik-e!

2011. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Én az elsőnél egyet, mert az teljesen erős volt, utána mentem dokihoz, aki uh-gal megerősítette, eszembe sem jutott, hogy csináljak még. A következőnél már akkor teszteltem, amikor gondoltam, hogyha megtörtént a beágyazódás, akkor már látszódhat (az első babám elvesztettem), az első még negatív volt, a következő nagyon-nagyon halvány és a harmadik lett egyértelmű. Utána már nem tesztelgettem, hanem mentem ismét dokihoz. Én személy szerint teljesen feleslegesnek gondolom, hogy egy egyértelmű pozitív teszt után csináljak még, van mire költenem a pénzem. :) De ez mindenkinek saját szíve-joga.
2011. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
1 azaz egy darabot! Gyönyörű, erős csík volt, így feleslegesnek tartottam, hogy még csináljak. Inkább még aznap elmentem dokihoz, aki azonnal vérvételre küldött, fél órán belül megvolt az eredmény, ami szintén a tesztet igazolta.
2011. szept. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

4 baba, összesen 3 teszt. A 4. terhességem nem is derült volna ki, csupán később, mert ugyanúgy megjött, mint előtte és nem volt semmimás tünetem se. Csupán egy rutinvizsgálatkor mondta a doki, hogy "nem kell spirál, itt baba van"...más tünetem se.D

Így aztán tesztelni se kellett...

Mondjuk, nem úgy álltam soha neki a dolgoknak, hogy figyeltem magam, rágörcsöltem, hanem mindent ráhagytam a természetre. Én ennek a híve vagyok.

2011. szept. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Elsőnél egyet!Mert 3 napra rá vérezgettem, és onnantól két hetente uh!Így mindig láttuk!

Mosta másodiknál 2,mert a nemvárt előtt csináltam 4 nappal, és utána anemvárt előtt egy nappal hogy erősödik e! azóta nem teszteltem de dokihoz is csak 9-10 hetesen megyek majd!De tudom hogy ott van! :)


ÉS Te kedves kérdező?

2011. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Rengeteget!

Mindkét terhességem tervezett volt, de az első babánk nem jött könnyen és gyorsan.

Mivel vártuk, minden várakozós hónapban, amikor úgy éreztem,talán most lehet esély rá elkezdtem tesztelni.4. hónapban sikerült a lányom, addi is pár teszt elfogyott, és akkor mikor először halvány pozitív volt elkezdtem minden nap tesztelni míg jó erős nem lett.


Most, a második babánkat várom, elsőre sikerült egyetlen együttlétből, és így kevesebb tesztet használtam el összességében, de annyira örültem,hogy még így is őrülten sokat, tízen felül, mert nem akartam elhinni,hogy ilyen hamar sikerült a baba.


Sokan vannak akik kiakadnak azon,ha valaki sokat tesztel, de engem ez nem érdekelt. Megtehettem hogy megveszem,nekem így volt jó.

2011. szept. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ez kicsit bonyolult.. :))

(Elkezdtem leírni, de 10 sor után se értem a végére, úgyogy inkább csak azt írom h (eddig) 4-et, mármint összesen, az elsővel együtt, de pénteken még asszem megismétlem, mert nagyon halványka...


Köszi a válaszokat, jöhetnek még. :)

2011. szept. 20. 08:44
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Az első halvány lett, de aznap csináltam még egyet, hogy biztos legyek benne, hogy nem a teszt volt-e a rossz :) Aztán 2 nap múlva még egyet, ez már szép erős lett és 2 nap múlva szintén még egyet, szóval összesen 4-et :)
2011. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Az elsővel kettőt.

Amikor a másodikkal próbálkoztunk, minden ciklusban pozitívat teszteltem, mégis megjött 1 hét késéssel. Valószínűleg beágyazódási problémám volt. Gondolhatod, halomban álltak otthon a pozitív tesztek. Minden hónapban reménykedtem, hogy egy hét után is erősödik a csík. Aztán egyszer úgy nézett ki, sikerült, de sajnos elvetéltem, műtéttel kellett befejezni. Rá két hónapra, a harmadik ciklusom után megint pozitív lett a teszt, rögtön az első próbálkozós hónapban.

Kb. 20 tesztet lőttem el, szépen erősödött és a kislányom ma már 7 hetes gyönyörűség.

Összességében szerintem 50-60 tesztet elhasználtam a próbálkozásaink alatt.

2011. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!