Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan ismerősötök, akinek...

Van olyan ismerősötök, akinek minden eredménye jó lett (tarkóredő, AFP,18. heti UH, kombinált vagy integrált teszt), mégis betegen született a babája?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerencsére nincs, mindenkinek makk egészséges kisbabája lett.
2011. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nincs ilyen ismerősöm. Egyébként ha éppen babát vársz és minden eredményed jó, akkor örülj neki és ne agyalj feleslegesen ilyen dolgokon. Úgy tudom ha minden lelet negatív, akkor 1-2% a hibaszázalék, úgyhogy ne vonzad be a bajt és ne is gondolj arra hogy beteg lehet a babád.
2011. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen ismerősöm.

Minden eredménye jó volt: tarkóredő, orrcsont a 12 hetes uh-n, kombinált teszt, afp, 18 hetes uh. Teljesen nyugodtan várták a kislányt. Amikor megszületett a 35. héten, akkor jött a trauma: Down-szindrómás.

2011. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi így jártunk.jó volt a 12. heti uh és az afp is.19.héten elmentünk 4ds uhra és ott vették észre a bajt.jöttek a vizsgálatok és kiderült,hogy patau szindrómás a kislányunk.22hetesen kellett megszülnöm.valószínűleg egy sima uhon nem vették volna észre,hogy baj van.sok függ a géptől és az orvostól.mi sztkba jártunk.hát a következő babával megkeressük a legkorszerűbb géppel rendelkező magándokit.ja és a kórházban,ahol szültem,volt olyan nő,akinek a kombinált tesztje jó eredményt adott,de azért megcsináltatta a magzatvízvételt is és ott derült ki. azt mondta az orvosom,hogy csak a lepényminta és a magzatvíz minta vétel eredménye ad 100_%os eredményt.a kombinált és az integrált teszt is csak kockázatot vizsgál.teljes kromoszóma térképet a babárol csak a lepény és magzatvíz minta ad.
2011. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó! Nagyon sajnálom a történteket, ha budapesti vagy, ajánlom Neked dr. Hajdú Krisztinát az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központban. Ő az egyik legjobb az országban, a gépeik pedig nagyon modernek.
2011. jan. 22. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!