Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség esetén megszűnnek a...

Terhesség esetén megszűnnek a következő előjelek? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérnék tőletek, tudom, hogy számtalanszor feltesznek hasonló kérdéseket, de nem vagyok tisztában a dologgal. :/

A barátommal 1-2 hónappal ezelőtt megszakításos módszerrel "védekeztünk", és sok esetről hallottam már, amikor vki teherbe esett, mégis megjött a menszije. Nos, a havi első 2 napjában mindig a kínok-kínját élem át, most megjött, de semmi görcsölést nem tapasztalok. Ill. még azt szeretném kérdezni, hogy a mellfeszülés ilyen "megtévesztő vérzés" után megszűnik? vagy ha mégis terhes vagyok, akkor nem múlik el? köszi a válaszokat!


2011. jan. 17. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:
23/L
2011. jan. 17. 16:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 2 éven át nem védekeztünk és most lettem terhes.Nem arra uszítalak hogy továbbra se védekezzetek,de ha nem akarsz babát és ezt most megúszod akkor legyen eszed!
2011. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Sajnos ezekre e jelekre nem lehet adni, hol vannak, hol nincsenek. Az egyetlen biztos : ellősz egy tesztet. Ilyenkor már biztosan kimutatná!

2011. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na megjött már kérdező?
2011. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen-igen, megjött 3 nappal ezelőtt.. de sokszor hallani h. attól függetlenül h menstruálsz, ugyanúgy lehetsz terhes. Erre mennyi az esély?
2011. jan. 21. 17:00
 6/6 anonim válasza:
vegyél egy terhességi tesztet.
2011. jan. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!