Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Szülés után akinek...

Anyukák! Szülés után akinek kötényhasa maradt, nektek is érzéketlen rajta a bőr meg úgy az egész?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Császár után szokott érzéketlen lenni, mert elhalnak az idegek.

Nekem még 3 év után is van olyan rész, ahol nem érzek semmit. :S

2011. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos így van. De nekem egy év múlva már egyáltalán nem volt érzéketlen. Egy olyan pont van, ahol, ha végighúzom az ujjam, akkor megugrik egy ideg, de ennyi az összes, ami megmaradt belőle!
2011. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én egy éve szültem, és sajna elég csúnya lógós kötényhasam maradt. Igaz írtó nagy hasam is volt. Annyira zavar, hogy az a bőr csak úgy lóg ott, és tényleg tök érzéketlen az egész rész, pl. azt sem érzem, ha hozzáérek a hasammal a konyhapulthoz. :(
2011. jan. 17. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyat "kötény" hasam maradt. Egy-két helyen érzéketlen, de az elmúlik szerintem. A lógos has mitől múlik el? Mert van némi túlsúlyom is, de ahogy fogyok, a hasam egyre rosszabb, egyre jobban lóg. Azzal mi lesz, így marad?
2011. jan. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Épp a minap voltam a körzeti dokinál ezzel a kötényhas problémával!6 hónapja szültem és rettenetes,pedig most vagyok még nagy fogyókúra előtt!Akkor lesz csak igazán ronda!Van egy barátom ,aki plasztikai sebésznek tanul és megnézte.Azt mondja ezt sajnos sehgy nem lehet eltüntetni.Műteni kell.A körzeti dokimat kérdeztem,hogy van e ilyen műtét TB alapon,HÁÁÁÁT elvileg nincs,csak akkor ha bizonyítani tudod,hogy mennyit fogytán szülés óta(terheskiskönyv),és egy pszihológus ad igazolást ,hogy lelkileg ez téged annyira megvisel,hogy életszinvonal romlást okoz!!!Nagyjából ennyit sikerült kiderítenem!
2011. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kisnita ***** válasza:
Sziasztok! Akkor én is beállok a sorba, nekem is ronda kötényhasam van :S Császárral szültem, gurultam terhesen is meg szülés után is, 100 kg körül voltam szülés után + szoptatás alatt feljött 8-9 kg :S Most 73 vagyok, de ez egyre rosszabb:S Amúgy nekem is totál érzéketlen még, de lehet az is maradt.
2011. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok...én is császáros voltam...igaz a hasam lógós része szépen eltűnik...de érzéketlen.Idegeket vágnak el és ezeket helyrehozni nem lehet.Kicsit fura érzés...dehát megéri :)

Nekem a sebhelyem néha fáj is ha időváltozás van.

2011. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon csúnya lógós és csíkos maradt. Most várom a kistesót 16 hetes vagyok és már most akkor hasam van mint 6 hónapos terhesen:S Bizti nagyobb lesz a hasam mint először:S Nem tudom utána hogy fogok kinézni:S Én úgy tudom 3 gyerek után megcsinálják,lehet rosszul tudom. De én még szeretnék egy harmadikat is,viszont csak évek múlva,úgyhogy nekem így fog maradni jó ideig,mivel úgy érdemes megcsináltatni,ha már nem szülsz többet:S
2011. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!