Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet bérelni csecsemő...

Hol lehet bérelni csecsemő mérleget, ill. légzés figyelőt Budapesten?

Figyelt kérdés

Lehet egyáltalán bérelni?Ha lehet akkor mennyiért?Megvenni nagyon drága viszont nyugodtabb lennék ha lenne...

29 hetes kismama


2011. jan. 18. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Péterfy krh-ban a hepinetnél. De ez a cég van valahol a Váci úton is. Ha beírod google-ba sok infót találsz róluk (telefonszámmal együtt). 4000Ft/hó körül van a bérlés, ha jól emlékszem. Mérleget én is onnan akarok, de lehet, hogy van olcsóbban is.
2011. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Itt a link: [link]
2011. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket!Nagyon hasznos volt!
2011. jan. 18. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elefáni bababoltban.
2011. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Én itt találtam 8000.-ft-ért sztem ez tök jó ár, és új. [link]

2011. jan. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Tényleg nagyon jó ár,plusz találtam még mást is az oldalon,amit már régen kerestem!Szóval köszönöm szépen a tippet!

2011. jan. 20. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
:-) igazán nincs mit. Én is első babás vagyok, és kutatom, a holmikat, lehetőségeket. Képzeld az a leg viccesebb, hogy ezt a neten találtam, és itt lakok tőle 2 buszmegállóra.
2011. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!