Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HOgy bírjátok ezeket a frontha...

HOgy bírjátok ezeket a fronthatásokat?

Figyelt kérdés
Én nagyon rosszul. Alacsony a vérnyomásom, fáj a fejem, nagyon gyenge vagyok. Ti hogy bírjátok?
2011. jan. 19. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem semmi bajom,pedig abban reménykedtem,hogy hátha megszületik a kisfiam :)

39+3hkm

2011. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2 hete nem alszom. Ma is éjjel 4 órát, aztán reggel 7-11-ig.Pedig most kéne kipihennem magam.

31+3 hkm

2011. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem alszom rendesen éjszaka már több hete így 38 hetesen. De ettől függetlenül tegnap pl. nagyon rosszul voltam, délután aludtam is, annyira nyomott voltam. Aztán ma meg tele vagyok energiával, teszek veszek:) Ha van is hatással rám a front, csak időközönként:)
2011. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!