Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki hasznalt Angelsounds...

Aki hasznalt Angelsounds magzati szivhang hallgatot, mikortol hallotta a babaja szivet?

Figyelt kérdés
14. hetben vagyok, ma vettem meg, de nem hallottam. Nem estem ketsegbe, szoval nem errol van szo. csak a tapasztalatokat varom. Ha esetleg valaki nagy tulsullyal hasznalta, az meg jobb, mert rajtam is van jo par kilo plusz, kb 20. Elore is koszi a tapasztalatokat!
2011. jan. 19. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 15. héttől hallottam a picur szívverését, de azt is csak többszöri kísérletezgetés után. Egészen lent a szemérem csontnál kell keresni és rá kell nyomni a gépet és nagyon lassan mozgatni és fülelni:)
2011. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

80 kg vagyok és 170 magas, szóval a 20 kg plusz nálam is passzol, 11+5 hetes kora óta megtalálom vele a babát:).

Tényleg teljesen a szeméremdomb környékén keresd, mert még nagyon lent vannak, de az is lehet, hgoy csak elúszkált, nekem sem szereti, mindig kiúszkál, nem is piszkálom már naponta..bár már érzem ahogy rúgdal:D

Kitartást, meg lesz a szívhang:D


17+4hkm

2011. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
könnyen össze lehet téveszteni a saját hasi érveréseddel vagy pedig a baba köldökzsinor ütemével. Szóval igazán ügyesnek kell lenni. ha tudod hogyan fekszik a baba, akkor könnyebb lesz. Én igazán a 25. héttől használtam, addig nem volt sok értelme, mert minden okés volt. Aztán volt egy pár nap hogy nem éreztem mozogni és akkor beparáztam nagyon, na akkor használtam minden nap és nagyon rutinos lettem :-) szép terhességet és könnyű szülést!
2011. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En a 12. Hettol megtalaltam, igaz vekony alkat vagyok. Ez egy tevhit, hogy konnyen osszetevesztheto. Megmutatta a vedono, melyik hang mi, es mindegyik mas. Sztem max az teveszti ossze, aki meg sose hallott doplerrel szivhangot. En ugy kezdtem, hogy a sajatomat meghallgattam. :) hasznalsz hozza vmi folyadekot? Az elejen sokat segitett (en sima vizet hasznaltam, de van hozza zsele vagy allitolag babaolaj is nagyon jo).

Boldog babavarast!

32 hetes km

2011. jan. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, egyelore nem talaltam meg, de probalkozok minden nap.:) Kaptam hozza egy nagy tubus zselet, ultrahang zselet, 250ml, azt hasznalom hozza.:)
2011. jan. 21. 13:21
 6/6 Bóna Viktória válasza:
Sziasztok! Ugyan nem mai a kérdés de hátha valaki még rákeres erre a témára és érdekli. Én most a második terhességemnél 9. héten megtaláltam (elsőnél is használtam 12. héttől úgyhogy bőven van tapasztalatom, hogy mit, hol és hogy kell keresni). Összetéveszthetetlen a kicsi szívverése, hiszen olyan gyorsan kalapál :-)
2018. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!