Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek az angelsoun...

Mi a véleményetek az angelsounds magzati szívhang hallgatóról? Használtok ilyet?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok és erősen gondolkodom, hogy vegyek-e!
2011. jún. 20. 15:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi vettünk, és használtuk is. Nem mondom, hogy szükség volt rá, mert majd kirúgta az oldalam a Pöttöm, így tudtuk, hogy Ő jól van, de azért jó érzés volt behallgatózni hozzá. Most várjuk a tesót, nála is használjuk. :)
2011. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam rajta nagyon ilyen idősen, de szerintem jól döntöttem, hogy nem vettem meg. Mikor még ilyen picike, úgy sem nagyon találni a szívverését, később pedig már felesleges. És nem is szeretik a babák a dopplereket, az én babám a védőnőét mindig leakarja rúgni, amíg tehette elmászott előle, de most már csak rugdosni tudja.
2011. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy vetélés után döntöttem úgy, hogy megveszem.

A 10. héttől mindig megtaláltam a szívhangot és nagyon megnyugtatott!

A férjem és a tesók is imádják hallhatni a picit!

Amikor Apukámnak megmutattam, elsírta magát a szívhang hallatán :)


Ha veszel akkor nagyon-nagyon lent a szeméremcsontnál keresd a szívhangot. Eltéveszteni nem lehet, 2x gyorsabb, mint az anyukáé.

Én nem bántam meg, hogy megvettem!

ui: testápolóval is hibátlanul lehet használni :) Nem kell drága zselé :)

2011. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És szerintetek használtat is érdemes megvenni vagy inkább újat vegyek?
2011. jún. 20. 15:12
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem szeretem a használt dolgokat, mert azon már nincs garancia, és szerintem annyival olcsóbban nem adják. Mi 10-12.000 körül vettük (nem akarok hazudni, nem emlékszem pontosan), nem tudom mennyi lehet használtan.
2011. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Használtat vettem a vaterán és örülök, hogy megvettem. A 11. héttől mindig megtaláltam a szívhangját, ilyenkor még nem rugdos és megnyugtatott, hogy minden rendben van vele. A 18. hétig használtam, azóta már minden nap mozog. 7 hétig használtuk, de nem bánom hogy megvettem.
2011. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy vetélés után vettük meg a kütyüt.

A licitálós oldalakon 5-6 ezerért lehet venni. Mi a Brendonban 8900 Ft-ért vettük kb. 2 hónapja.

Még mos is annyi ha jól láttam. Persze így garis is és ha már nem használod még mindig el lehet adni 5ezer körül...

2011. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is akartam venni anno,de a szakemberek sem ajánlják,mert ha esetleg nem találod meg vele a szívhangot,akkor csak paráztatod vele magad feleslegesen,ami árt a babádnak.
2011. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is korábbi vetélés miatt vettem.


(pedig a harmadik babámat várom, szerintem minél többedik terhesség, annál parásabb vagyok :D )


nem mondom, hogy létszükséglet, de jó kis készülék. Én a 9. hét végén kezdtem használni, elég könnyen meg lehet találni a babát, bár én is hallottam olyanról, aki nem találta... Engem megnyugtat, és a gyerekeknek is élmény, hogy hallgatják a tesó szívecskéjét :)


Én 5000 Ft-ért vettem vaterán.

2011. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

én is használtan vettem, semmi baja, nagyon megnyugtató volt nekem. Most a végén is néha odahallgatok, hogy megfelelő-e a szívverése.


Remélhetőleg pár hét múlva eladó lesz, ha gondolod :)

De azt kivárom, míg megszületik, és egészséges :)

2011. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!