Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mi a teendő? Elvileg 10...

Most mi a teendő? Elvileg 10 hetes terhes vagyok. A doki tegnap nem látott élő magzatot, egy hét múlva kellett volna visszamennem.

Figyelt kérdés

Most elkezdtem vérezni egy kicsit. Nem görcsölök, egyébként "semmi" bajom. Nem kell most azonnal a kórházba rohannom, ugye? És mikor kell? Ha mi történik? És miért megy el a baba? Annyira sajnálom!:( Mi válthatja ki ezt?

Már volt egy teljesen problémamentes terhességem.


2011. jan. 19. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát de, én a helyedben azonnal kórházba rohannék...
2011. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék.
2011. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Azonnal menj orvoshoz. És ha tényleg elmegy, akkor sajnálom, de hidd el, lesz még egészséges, tökéletes babád.

Ha ő most el akar menni, akkor valószínű nem volt egészséges. Kitartás!

2011. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod felhívni a dokit?
2011. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van egy egészséges, 2 és fél éves kisfiam. 2010. szeptemberében teherbe estem, november 29-én abortuszom volt, mert üres volt a petezsák. Vérzéssel kezdődött egyik este, akkor azonnal hívtam az orvosomat, aki azt mondta, hogy menjek be a kórházba. Még aznap éjszaka bementünk, akkor állapították meg, hogy elhalt a terhesség, és Missed ab-ra van szükség. Egy hét múlva műtöttek meg.


Szóval röviden: menj el az orvoshoz, mert nem játék!

2011. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha nagyon gorcsolsz vagy ha nagyon verzik (jobban mint szokott egy sima havi alkalmaval)legkesobb reggel be kell menni mert meg ha ki is mehed akkor is meg kell nezzek uhn es adnak megelozeskeppen antibiotikumot...sajnalom ami veled tortent de az a baba aki menni akar a 12. het elott az inkabb menjen is.


en is azt tudom mondani hogy inkabb nyomas a korhaz mert egyik pillanatrol a masikra eletveszelyesen elkezdhetsz verezni

2011. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondta az orvosom, hogy bárminemű vérzésnél orvos ill. kórház.

Nagyon sajnálom. :-( Ha tényleg elment a kisbaba, valószínű azért, mert nem lett volna egészséges - ahogy valamelyik válaszoló írta. Lesz még egészséges babád!!!

2011. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
En 9hetesen mentem orvoshoz eloszor nagy orommel, de siras lett a vege, mert ures volt a petezsákom, a doki azt mondta csak ido kerdese lett volna h mikor kezdek el verezni, 2napjara ra Missed AB-m volt:((( Sajnalom ha veled is ezt tortent...
2011. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én rohannék biztos. Azt nem értem, ha orvos mondta, hogy nem lát magzatot, akkor miért nem mondta Ő, hogy irány a másik orvoshoz most ? Vagy miért nem kérdezted meg őt, hogy most mit tegyél ? Nem értem az ilyesmit, miért jobb itt megkérdezni hozzá nem értőktől, mint ott rögtön az orvostól ? Miért itt laikusoktól, de már itt is mindenki azt mondja, hogy egyértelmű dokihoz kellne menni.
2011. jan. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha 10 hetesen nem látott szívhangot, akkor biztosan vége:( nem is értem miért nem küldött azonnal kórházba?! mindenképpen menj be, jobb ezen túlesni. de hidd el lesz még egészséges babád! nekem két probléma mentes terhesség után 2009 nyarán volt egy vetélésem, ugyanígy a 10. héten kezdtem el vérezni, bementem a kórházba és sajnos be kellett fejezni, de 2010 szeptemberében megszületett a kislányom, teljesen problémamentes terhességből. ne add fel, és kitartás:)biztosan oka van annak, hogy így alakult.
2011. jan. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!