Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiírtak táppénzre, de egy...

Kiírtak táppénzre, de egy hónap úlva kell visszamennem a papírral az orvoshoz, azt mondta, csak szóljak be a munkahelyen, ne adjam le a papírt, mikor lesz ebből igénylés, és mikor utalnak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben szoktott adni a háziorvos egy olyant, amit rajta van, hogy elkezdted a táppénzt (azt kaptad meg?).Ezt akár kézzel is megírhatja.Na, ezt be kell vinni a munkahelyre, majd hét nap múlva pedig tud adni a doki egy rózsazsín lapot, amit szintén be kell vinni a munkahelyre.Ezt követően pedig minden hónap ötödikéig kell menni az újabb lapért.

Nálunk így működik.A legelső, hogy leadd a papírt a munkahelyen.Biztos kérni fogják.

2011. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem júli 27.-én vettek fel táppénzre, az igazolást is megkaptam, le is adtam. Aztán a táppénzes papírokat folyamatosan. A lényeg az, hogy most szeptember 20.-án kaptam meg az első utalást. Mikor rá kérdeztem mikor fog jönni mert kéne (szept. elején) le lettem bunkózva. :S
2011. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!