Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. hétben vagyok. Ha lépcsőzö...

39. hétben vagyok. Ha lépcsőzöm akkor megindulhat a szülés? Sokan azt javasolták. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem valószinü viszont elfáradsz.


én is lépcsőztem de nem mert olyan kedvem volt hanem a klinikán elromlott állandóan a lift és utolsó héten nem akartam bent ragadni.

2011. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 nappal hordtam túl a babámat, pedig előtte 3 hétig nem használtam a liftet (kilencediken lakunk).


Azért próbáld ki, hátha neked bejön, ha más nem, jó feneked lesz, mire megszülsz :)

2011. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sógornőm is lépcsőzött, nála semmi eredmény...

Állítólag ez azoknál hatásos, aki már kicsit ki van tágulva.

2011. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az összes létező praktika csak akkor tud beindítani szülést (egy egyébként problémamentes terhességnél!), ha a baba már amúgy is indulna hamarosan.


Mi szerelmeskedéssel próbálkoztunk (a spermában prosztaglandin hormon van, amivel a kórzázban a szülésmegindítást is csinálják, csak ott nagyobb dózissal persze), az lett az eredménye, hogy a következő hajnalban másfél órán át 5 perces fájásaim lettek, amik aztán szépen le is álltak.


Szerintem jobb kivárni. Én legközelebb maximum túlhordás esetén fogok bármivel is próbálkozni. (Ami nálam mondjuk nem valószínű, mert mindkét gyerekemet a 38-on szültem eddig...)


Szép szülést Neked!


És igaza van előttem szólónak: inkább pihenj, jól jön majd még az energia, meglátod...

2011. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a lépcsőzésről azt hallottam, hogy erősíti a gátizmokat, és könnyebben szülsz. Ezért anyósom mondja mindig, hogy lépcsőzzek sokat.
2011. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egész terhesség alatt lépcsőzöl, akkor elhiszem, de ha a 39-en kezded, akkor aligha. :o)
2011. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

44.héten lépcsőzhettem én amennyit akartam.... rossz volt a lift a kórházban. A kórterem a 7.-en, a büfé a másik épületben.....

Semmi nem történt! Sőt, nálunk ellenzik is! Elfáradsz, és nem erőd a szüléshez!

2011. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Az elsö gyermekemet 39,hétre szültem!

Nem lépcsöztem,csak valami ügyet kellett intézni ahova autóval mentünk ami 200km-es ut volt,eléggé megviselt fáj a hátam egész úton,másnap jöttek a fájások és megszületett a kisfiam!


A második terheségem komplikált volt szerencsére 37.hétig kihúztuk,2700grammal már nem számitott koraszülötnek!


Nem kell sietettni,én biztam a dokimban,ha valami gond van ugyis meginditják!

2011. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39 hetesen lépcsőztem. Fel-le, egy órán keresztül. Utána beültem egy kád meleg vízbe. A lányomnak meg se kottyant, én bezzeg kivoltam, mint a liba. Mellesleg ezek után még tovább bent is maradt, a 42. héten kellett kitessékelni a kisasszonyt.
2011. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13:56: 44. héten? Nem írtad el véletlenül? Betöltött 42. után már nem igazán hagynak téged gyerekkel a pocakodban lófrálni sehol....
2011. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!