Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mégcsak 19-20 hetes kismama...

Mégcsak 19-20 hetes kismama vagyok de elég sűrűn érzek tompa érdekes fájdalmat a szeméremcsontomnál. Normális?

Figyelt kérdés
Néhány oldallal lejjebb olvastam,hogy ez a vége felé jelentkezik amikor behelyezkedik a baba.Vagy csak tágulok?
2008. jan. 25. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Én is 20 hetes kismama vagyok,nekem is ilyen gondjaim vannak kb 1 hónapja fáj,szúr,de az orvosom szerint normális mert nől a méh,és változik minden bent.csinálja a picúr magának a helyet.Ne aggódj minden ok.Nekem az első babánál is ilyen gondjaim voltak 5 hónapig,és semmi baj nem volt a terhesség alatt!!!Nyugi ne aggódj!!!
2008. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia ,én 16hetes vagyok és eddig nem is voltak igazán alhasi fájdalmaim,viszont egy pár napja nekem is szúrkál.Nem elviselhetetlen ezért nem aggódok,sztem is a méh növekedése okozza.
2008. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 hetes vagyok és ugyan ezek a jeleim, plusz még nekem fájdogál az ágyékom is. Az orvosom azt mondta,amíg nincs vérzés,vagy amíg annyira nem görcsölök,hogy beszélni sem tudok,addig látni sem akar :) (persze ezt csak viccesen mondta), de ne aggódj! Ezek normális jelek. Végülis ha belegondolunk,egy kb. 3 kilós kis embernek kell a hely. Gratulálok a babához!
2008. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!