Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok....

38 hetes kismama vagyok. Tegnap óta a szeméremcsontomnál kb 2 másodpercenként visszatérő, ütemesen ismétlődő, apró rezgést érzek. Úgy tudnám leírni, mintha minden egyes szívdobbanásomra berezegne alul valami. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem csuklik a babád? Vagy azt máshogy érzed?

Ha eddig nem vetted észre máshogy a csuklát lehet hogy ez az, ütemes és időnként kis ideg csuklik( edzi a tüdejét ahogy nyeli a magzatvizet kialakul) Nekem gyakran csuklott.

2009. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!én is 38 hetes vagyok,és szerintem is a csuklás lehet,én is szoktam érezni:)

Boldog babavárást

2009. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szokott csuklani a babóm, de az egész más érzés, azt feljebb érzem, és néhány perc alatt elmúlik. Amit most érzek az olyan, mint amikor egy cica dorombolását érzed ha megsimized. Ilyesmit érzek én is lent, egész a szeméremcsomnál, és ráadásul egész nap. Biztosan érthetetlenül foglamazok, de jobban nem tudom ezt leírni.
2009. febr. 13. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy nem értelmezem jól, nekem olyan szokott lenni, hogy pont ott lent olyat érzek, mintha remegne, ilyen apró pici kis remegések, vagy bizseregne. Pont ott.:-) én ezt kb.20-22 hetes korom óta érzem, mondjuk ritkán. Nagyon fura érzés és ez nem csuklás, azt máshol érzem! Kérdeztem a dokit, azt mondja nem gond.Olvastam is róla, de nem sok minden derult ki számomra sem, hogy mi lehet ez. Most 31 hetes vagyok és makk egészségesek vagyunk. Minden jót.

2009. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató választ! Igen, ezt érzem én is. :-)
2009. febr. 13. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!