Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhesen, ha elkezdek...

37 hetes terhesen, ha elkezdek boleró italport inni, árthat a babámnak?

Figyelt kérdés

Eddig nem ittam, csak vizet és időnként teát, de nagyon kevés folyadékot iszom, már többször megszóltak érte a terhesség ideje alatt. Arra gondoltam, hogy mivel az ízes, talán jobban csúszna.

Különböző üdítőkre sajnos nekem nincs pénzem.


2009. febr. 3. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi bajotok nem lesz tőle. Szerintem nyugodtan.
2009. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Inkabb vizezz fel valamilyen gyumolcslevet es azt idd, ne az ilyen italporokat, ami ki tudja mibol van meg sok cukorbol.
2009. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
2.: Éppen azt írja, hogy nincs rá pénze. Végig kellene olvasni a kérdést, és az alapján válaszolni.
2009. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
1 liter narancslebol felvizezve kb 4litert lehet csinalni. Vagy az almale meg olcsobb, es azt meg jobban lehet vizezni, mert edesebb. Vegigolvastam kedves erdemben hozzaszolo...
2009. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ártana a babának, max. tele van mesterséges adalékanyagokkal. Azért nézd meg nehogy pl. aszpartam legyen benne, mert az állítólag rákkeltő. (Mondjuk ennek ellenére furcsamód Angliában az Oasis nevű szénsavmentes gyümölcsízesítésű italt mai napig aszpartammal édesítik....)


Meg próbálj azért több vizet is inni, ne csak bolerót. Hiába nehéz, meg nem csúszik annyira, mert ízetlen, de vedd rá magad még legalább a szülésig.


(Különben sem jó keveset inni, mert a létfontosságú szervek jó működéséhez elengedhetetlen az elengedő folyadék fogyasztása, és a vér is besűrűsödik, ami trombózis szempontjából sem elhanyagolható. )

2009. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi lemaradt, hogy vehetnél szörpöt is, szerintem jobb, mint a Bolero és tovább tart!!! Azért a sok pici bolero amit árulnak csomagonként, összeadva már többe kerül, mint egy üveg szörp, amit olyan hígításban keversz vízzel, ahogy csak akarod!
2009. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Boleró és társai tiszta kémia,inkább a szörp.
2009. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyümölcsteára esküszöm. 1.5 literbe elég egy filter és egy kis mézzel, citrommal ezerszer egészségesebb, mint a bolero, vagy a cukros szörpikék.
2009. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak bolerót ne!!! Az kész méreg.
2009. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

1. szerintem 37 hetesen már szinte tök mindegy, hogy most elkezdesz többet inni.

2. a boleró, üdítők, meg ilyesmik teli vannak méreganyagokkal (amúgy a colában is van aszpartám, és ha jól tudom a spriteban is, meg az édesítőszerekben is, az ilyen pötyikre gondolok, és tényleg rákot okoz, de még annyi minden!)

3. ha bolerora lenne pénzed, akkor nehogy azt mond, hogy tényleg szörpre, vagy teára nincs pénz?! Akkor gyümölcsöt se ettél egész terhesség alatt? egy kis alma, banán, narancs, vagy akármilyen gyümölcs leturmixolva, egy kis vízzel felöntve és ott a vitamindús üditő!

2009. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!