Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van kedvetek összegyüjteni...

Van kedvetek összegyüjteni aranyos / emberi vagy akár "laza" nögyogyásztól származó mondatokat?

Figyelt kérdés
... mosolyogjunk /nevessünk egy picit, néhány percre feledjük el a napi aktuális "aggodalmainkat". :)
2009. febr. 4. 10:07
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Nekem peldaul a sokadik "felesleges" kerdesemre azt mondta viccesen a dokim, hogy : "ugy latom tul sokat olvas ebben a temaban. Jobban tenne, ha elutazna egy kellemes helyre, ahol nincs se kismamas könyv, se net, csak napsugar amitöl feltöltödhetne... Ja, es igyon estenkent majd egy jo bort, es szeressek egymast a ferjevel ! " :)

Nevettem. De persze a doki is vegig mosolyogva mondta. :)

2009. febr. 4. 10:13
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap voltunk a párommal uh-on. Mivel fiatal a terhesség, kértem a dokit, hogy ha minden rendben (van szívhang) hívja be a páromat. Megvizsgált, mondta hogy minden oké, aztán kinyitotta az ajtót és mivel nem tudta a párom nevét, így szólt: "Egy EMBERT keresek!"
2009. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
4d-és vizsgálaton voltunk,bent volt a párom is.A nemét nézegette a babának,és oda sugta a férjemnek,"haza viszi őket,a baba is lány".:)
2009. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszer azt mondta a doki,amikor rákérdeztem,hogy szexelni lehet? " a férjének persze!" és mosolygott egy jót magán:)
2009. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 4D-n voltunk...a baba már be van fordulva.Kérdeztem a dokit,hogy leszáltak-e herék?Nézegeti mondja teljesen jó minden,erre rögtön váltottam,"És van haja picinek?"Erre hirtelen rávágta "Hát innen nehéz lenne megálapítani de mindjárt megnézzük!"És lement egész lentre és megnézte azt is,de olyan jót nevettünk.
2009. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó ötlet!

Sajnos az én dokim nem ilyen közvetlen,de szívesen olvasom ezeket a jópofa párbeszédeket!

19 hetes km

2009. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg jó ötlet! :) Az én dokim se volt ilyen. :(
2009. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

AFP eredményért mentem, mikor a terhesgondozóba bejött a vizsgálóból a dokim, az asszisztens mondta, akkor a doki elmagyarázza mi micsoda a leleten.

"nagyon jó eredmények, minden "középen" van, és a gyerek is középmagas lesz" persze ennél majdnem elröhögte magát... (az apuka 2m, én 1,85m, és a pici egy héttel nagyobb méreteknél tart, "sajnos" tudom, mikor fogant, így nem lehet idősebb) Azért aranyos volt:)

2009. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább egy a "laza" válaszokból. Szerencsére most már 21 hetes terhes vagyok, de elötte 2x elvetéltem. A második után kérdeztem a nőgyógyászom, hogy akkor valószínű, hogy újra megtörténik? Mire azt mondta: Ne aggódjak. Ez kicsit olyan mint a kártya. Nem lehet mindig nálunk a Fekete Péter.
2009. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

az én dokim is egy nagyon laza ember, a páromat csak úgy hívja, hogy a herceg. páromnak herevisszere van, de ez nem befolyásolja a spermaképét, és vittük a dokinak a leletet megmutatni. erre beszólt: hát igen visszeres lábbal is vannak jó futók. :) nagyon nevettünk.

amikor meg én vittem neki a leleteimet, ezt mondtam: ez a pisis papírom. rámnéz döbbenten és kérdően! jaj mondom nem úgy értettem, hogy lepisiltem véletlen a papírt :))))

2009. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!