Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor szoktak új csomagot...

Mikor szoktak új csomagot kiadni Felicitasék? Az ajándék várandós csomagra gondolok, vajon mikor változik a tartalma?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm már átvette 2 hete, 2 cumi, 1 aventes pohár, parodontax fogkrém, neugranormon törlő, valami fürdősó minta és mecsek teafilter volt benne a babás újságokon és a szóróanyagokon, tanácsadó füzeteken kívül.

Nekem most kezdődik a 3. harmad, így átvehetném, de gondoltam hátha valamikor így év elején változtatnak a csomagon és jobban tetszene a tartalma :)


2011. jan. 23. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Folyamatosan változik, attól függ, éppen kik a támogatók :)

Úgy tudom, tavasztól /sajnos pontosan nem tudom/ lesz benne egy plusz kis füzet. Én ezért várok márciusig. Addigra talán belekerül :)


De rengeteg szórólapra, prospektusra számíts mindenképp :)

2011. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez pont a napokban volt itt téma.

A válaszok alapján elég változatos a csomag. Én a 15:44-es válaszoló voltam, nem volt egy nagy durranás az én csomagom, de hát ajándék lónak...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még városonként is más van benne. Nekem pl egy cumi volt(6hós kortól használható...) meg egy aventos pohár a prosikon kívül....
2011. jan. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
off: hol lehet kérni ezt a csomagot?
2011. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A védőnőnél kaptál egy csomó könyvecskét. Ezek között volt a várandós anyák könyve vagy mi a címe. (Sajnos nem tudom, hová tettem)Abban van két Felicitas-os kupon. Az egyiket postán kell feladni, a másikat pedig a 3. trimeszterben lehet beváltani. A neten van lista, hogy hol vannak beváltó helyek. Pl.:Brendon, Elefáni, Bergon, Photo Hall üzletek, stb...
2011. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem kaptam, de lehet, hogy most már nem is kérem, lassan a terhesség vége felé közeledek.
2011. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!