Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hét 1 naposan mit lehet...

5 hét 1 naposan mit lehet látni az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Nekem még csak petezsák látszódott (4mm). Az jó? Sajna már volt egy missed ab-om üres petezsák miatt, akkor is pont ezt lehetett látni ennyi idősen. Ráadásul most egy picit barnázok is (halványan és kevés), de nem fáj semmim. Ezért mentem el uh-ra, se ott szabályos volt a petezsák és nem volt vérzés mellette.
2009. febr. 4. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen voltam először uh-on,és én is csak petezsákot láttam.Aztán visszahívtak rá 1 hétre,és akkor már a szívhangot is hallhattam. :D Nagyon jó volt!Szerintem a petezsák mérete normális,ne aggódj,minden rendben lesz.Problémamentes várandósságot,és szülést kívánok neked!

Egy 29 hetes kismami

2009. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen még csak ennyi látszik,még kb 2 hét mire lesz szívhang is.

Az elején normális a barnázás is abban az időszakban amikor mensizned kellene.

Helga

2009. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én 5+4 naposan voltam, akkor volt egy 5 mm-s petezsák, rá egy hétre volt 10 mm petezsák 5 mm baba, és pulzált valami (nem mondom hogy szívhang volt,annak a kezdeménye)!

Biztos nem lesz semmi baj!Boldog Babavárást!

2009. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az az igazság, hogy a mensim pont egy hete volt esedékes, ezért is ijedtem meg. Nagyon remélem holnapra már semmi probléma nem lesz és 2 hét múlva boldogan figyelhetem a leggyönyörűbb kis pöttyöt ahogy pulzál!
2009. febr. 4. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor már a szívhangot is lehet hallani :)
2009. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!