Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit terhesvitamintól...

Elevit terhesvitamintól jobban hányni?

Figyelt kérdés
Nekem a 6. héttől voltak hányásos bajaim. Most 11 hetes vagyok. Eleinte nem is hánytam sokszor, volt, hogy hetente 1-2 alkalom, de mikor elkezdtem szedni az Elevitet, enni is alig tudtam, napi 4-5x hánytam. Most megpróbáltam, hogy nem szedem. Ennek 3. napja és ma hánytam először azóta.
2009. febr. 4. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
sztam nem elvit függő hanem már 11 hetes vagy azért hánysz kevesebbet...akkor szedj femibion 400as terhesvitamint
2009. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy az első terhességem is ilyen volt. Mikor abba hagytam, nem hánytam annyira, és a hajam se hullt.
2009. febr. 4. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
hányásra az idő lehet a gyógyszer. még 1-2hét és elmúlik. viszont hízni nagyon jól lehet tőle (legalábbis én azt tettem) 1tbl=1kg iszonyat étvágyat csinál!
2009. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyk, ez sztem nem igz teljesen én terhesség alatt 7 kg híztam össz s végig szedtem elevitet, ez gentika...de igaz h enm kell iszonyat sokat enni
2009. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,

én ezért váltottam le az Elevitet. Nagyon hányingerem volt tőle. Abbahagytam és pár nap múlva elkezdtem szedni egy másikat. Azóta nincs ilyen tünetem.

33 hetes kismama

2009. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én pont fordítva voltam. Elevit mellett semmi bajom nem volt, amikor pár napig nem szedtem, rosszul voltam. 29+3 vagyok, nekem nincs tőle nagyobb étvágyam.
2009. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg a Gravida nem jött be, az Elevit igen. Szerintem, váltsd le!
2009. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!