Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen megint elkezdtem...

34 hetesen megint elkezdtem hányni. Más is volt így?

Figyelt kérdés
A terhességem elején a 15. hétig rosszul voltam. Ez most visszatért. Ugye nem marad meg a szülésig? Szerintetek ez normális?
2011. ápr. 6. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bármi elképzelhető. Egy ismerősöm 9 hónapon keresztül majd' minden reggel hányt. Nálam is visszatért pár napra a vége felé, én a tejtől hánytam néha.
2011. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is hánytam ilyen idős terhesen. Valószínüleg a méhed a mérete miatt nyomja a gyomrodat. Nekem is csak a ropi és a víz esett jól, és gyakran ettem nagyon minimálisat. A 38-ik hét körül elmúlt.

Kitartás!

2011. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 2. terhességemnél végighánytam az egész 9 honapot.Tök mindegy volt hogy reggel,napközben,vagy este van,jött amikor akart.

Nem kell izgulnod,sztem nincs semmi baj ezzel.

Picurás mocorog rendesen??

V.

2011. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok és nekem is visszajött a rosszullét. :(
2011. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!