Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogtok-e légzésfigyelőt és...

Fogtok-e légzésfigyelőt és vagy bébiőrt használni? Ilyen készülékek közül milyen típusú a legjobb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő van.Légzésfigyelőt Álomvirágot vettem,bébiőrt valami névtelent kaptunk,de tökéletesen működik.
2011. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én légzésfigyelőt szeretnék, igen. Fogalmam sincs még melyik a jobb minőség, még nem néztem utána...de ezen tuti nem spórolunk majd.


üdv.

17hetes km.

2011. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legzesfigyelot fogok,de a tipust sajnos nem tudom,mert tesom adja kolcson majd,csak azt tudom,hogy 30 ezer volt.
2011. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mi Angelcare-t vettünk, ez légzésfigyelő és bébiőr is, sőt még éjszakai fény is van rajta. A bébiőr funkcióját nem nagyon használtuk, mert a lakás minden pontján lehet hallani, ha a fiam sír, de már a légzésfigyelőt sem használjuk, mert 1 éves a kisfiam, de megszokásból még a múlt hónapban is minden éjszaka bekapcsoltam. Belinkelem, hogy néz ki. MInden jót és boldog babavárást!

[link]

2011. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk mindegyik van.

Légzés figyelöböl az egyik legjobb a Angelcare. ennek van olyan változtata amelyik bébiör is egyben, de mi a bébi ört kaptuk így csak sima légzés figyelö van. ha sír éjszaka meghallom, de a nappaliból nem, oda használjuk a bébi ört.


a légzés figyelöröl jó ha tudsz pár dolgot. pl a riasztás elöször 15 mp után van egy pipsz majd ha 5 mp-ig még mindig nem vesz levegöt akkor elkezd riasztani. az újszülöttek légzése 15-20 másodpercig sokszor kihagy, ez normál, ekkor egy egészséges test riasztja az agyat hogy kevés az oxigén és a baba egy mély lélegzetet vesz.

nekünk az elsö hónapban sokszor bepippegett de csak megfogtam a kezét és mélyet lélegzett. valószínü magától is vett volna levegöt. majd elmaradt, csak pár hétig volt. most is nagyon ritkán elöfordul.

olyan érzékeny amúgy hogy szinte egy pihét is észlel, és nekünk 70x140-es matrac mindegy melyik részén fekszik akkor is erzékeli, így nem is kell pont rajta feküdnie.


ha betartod az alvási feltételeket akkor igazából nem is kellene, de engem megnyugtatott.

alvási feltételek. csak háton aludjon mindaddig míg nem tud magától forogni (napközben legyen csak hason mikor látod), a tüdö olyan gyenge hogy hason fekve nem minden gyerek képes órákig mozgatni plussz a fejét kiemelni is egy újszülötnek nehéz. tilos a lakásban dohányozni. tilos bármiféle takarót használni, csak hálózsák. nekünk emlete napközben a fejére újszülötten a takarót, ´s levenni nem tudja. tilos a szülökkel egyágyban aludni, nincs elég oxigén a felnöttek között.

semmiféle játék nem lehet az ágyban.

2011. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk se légzésfigyelő, se bébiőr, még mérleg sem volt. Engem a védőnőm beszélt le finoman róla. (Amúgy megengedhettük volna magunknak.)

Problémás szülés után vagy ha beteg a baba, akkor szokta csak javasolni. Úgyhogy az első babánál nem volt, és ha megszületik a második, akkor sem lesz. Nekem nem hiányzott egyik sem.

Nem lebeszélni akarlak ám, csak nálunk így vált be :-)

2011. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

igen valóban az az "előírás", hogy háton kell aludni egy csecsemőnek. Én is tartottam magam ehhez kb. 2 hónapig. És miután nem aludt se a gyerek, se én, se a férjem, akkor hasra tettük. Onnantól nem volt gond az alvással.

2011. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!