Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagynak érzem a hasméretem a...

Nagynak érzem a hasméretem a 13 héten még csak, ez normális?

Figyelt kérdés
13 hetesek vagyunk, első baba és meglepő módon már elég látványos a hasam. Ami kissé zavar, mert mindig azt hiszik, hogy idősebb. Látszik, hogy nem lerakodott zsír, az is van rajta sajnos, de tipikus babahas formája van, kerekedik rendesen. :) és ha még fel is puffad :O
2011. jan. 25. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mas, ugyhogy teljesen normalis. En vegig ugyanazokat a ruhakat hordtam, amit elotte es megis egy 3,5 kg-os baba bujt ki a pocakombol.
2011. jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem linkelnél képet ? Csak kivi lennék mekkora :)

szerintem nekem is szépen volt már...de idegeneknek nem tűnt fel.

2011. jan. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tőlem megkérdezték már a boltban ahol dolgozom, hogy babát várok-e. Pont a 13. héten. De nem zavar, hogy nem nagyon tudom már eltitkolni, sőt inkább örülök neki :)

Sejtheted, hogy nincsen kicsi pocakom, pedig első baba :)

2011. jan. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első baba szintén, a 13. héten már kismama nadrágban kellett járnom, mert a régieknek szűk volt a dereka. Nekem is elég nagy pocim volt már az elején is.
2011. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyira fel volt puffadva a hasam 6 hetesen, hogy már nem fértem bele a rendes nadrágjaimba.
2011. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!