Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismamának normális...

14 hetes kismamának normális ha semmit nem gyarapodott a súlyom?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
az
2011. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
igen. Én a 20.héten vagyok és 1,5kg plusz... szóval nyugi. amíg a baba jól fejlődik, addig ne aggódj. pláne ne azon, h keveset híztál. :)
2011. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet azért aggódom így mert egy olyan országba élek ahol elég ritkán vizsgálgatnak és a tudat hogy otthon másként van, szóval már minden idegesít. Eddig 1szer voltam ultrahangon az is sürgősségi volt, amúgy normális esetben 17. héten mész először nőgyógyászhoz
2011. nov. 6. 11:31
 4/14 A kérdező kommentje:
ja és a sürgősségi az a 6. héten volt és azóta azért már 8 hét telt el
2011. nov. 6. 11:33
 5/14 anonim ***** válasza:
???? uhhh... nem csodálom, hogy aggódsz... hogy bírod ki? Én tuti elmennék minden hónapban független a szokásoktól. Hiszen a terhesgondozásra szükség van. Nem véletlen találták ki... meg vannak kötelező vizsgálatok... ezekre gondolom elmentél? és el is kell majd menni a későbbiekben! Egyébként hol lax?
2011. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Itt nincsenek genetikai vizsgálatok csak indokolt esetben ami akkor van ha 38 éven felül vagy, vagy előfordult a családodban vlmilyen genetikai betegség. Eddig egy vérvétel volt ahol megnézték a cukor, vas stb. és nagyjából ennyi. Voltam a családorvosnál többször h csináljon legalább egy vért vagy vlmi mert Rh negatív vagyok de azt a választ kaptam h jó hát ha nagyon akarom akkor decemberben csinálnak 1et. Amúgy norvégiában élek
2011. nov. 6. 11:48
 7/14 A kérdező kommentje:
és nincs olyan h magán nőgyógyászati rendelő szóval mindenképp a családorvosod kell h küldjön
2011. nov. 6. 11:50
 8/14 anonim ***** válasza:

én 14 hetesen 4 kilóval voltam kevess, mint ahogy terhes lettem :)

De utána azért kúsznak fel a kilók :) Ilyenkor még a baba icipici, neki szinte semmi súlya sincs. A méhed sem sokat nőtt.

Amúgy én 59-cel lettem terhes, fogytam 4 kilót, majd 66 kilóval mentem szülni.

2011. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Normalis. En igencsak vekony voltam, amikor megfogant a babank, inkabb mondhatom, hogy sovany.

Raadasul magas is.

Mindenhol azt olvastam, hogy ebben az esetben gyarapodhatok nyugodtan, akar 15 kg is siman belefer.

Ehhez kepest keveset hiztam, kb 16 hetesen jott fel fel kg, 20. hetre lett 1,5 kg. Es minden rendben volt.

En is kulfoldon voltam, 13 hetesen voltam eloszor uh-n, majd utana 20 hetesen es ennyi.

En nem izgultam emiatt sem. A genetikai vizsgalatok rendben voltak, 20. hettol szivhang mindig jo volt, ez nekem eleg volt.

2011. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyebkent ha ennyire nem tetszik a rendszer es nem tudsz vele megbaratkozni, akkor oldjatok meg a hazakoltozest.

Bocsi, hogy ezt mondom, de nyilvan azert mentetek oda, hogy nektek jo legyen, ha viszont nem jo, akkor nem kell ott maradni es panaszkodni, nyilvan nem zartak be a hatatok mogott az orszaghatart es nem ragaszkodnak vasmarokkal a jelenletetekhez.

Tudom, hogy ez mas tema, eltertem a targytol, de abbol amit irsz en ugy latom, hogy neked ott nem jo, sokat idegeskedsz, ami viszont problema, mert a terhesseg vegeig ezt fogod csinalni, sot, szules utan is nyilvan izgulni fogsz, hogy a babad mindent megkap-e, amit kell, eleg oltas, vizsgalat, stb van-e. Ennek nincs ertelme.

Koltozzetek oda, ahol nyugodtan ki tudod hordani a babat es fel tudod nevelni. Az mas kerdes, hogy nyilvan lesz mas miatt idegeskedni valo, mert valamiert biztosan odakoltoztetek es arrol a valamierol igy nyilvan le kell mondanod.)

2011. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!