Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam dokinál, úgy néz...

Most voltam dokinál, úgy néz ki minden rendben a babával, de sajnos egy cisztám is van a baba mellett. Azt mondta ez korai (7hetes) terhességnél gyakori, de nem szerencsés. Hasonló helyzetben jártatok már. Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak is volt, amikor velem lett terhes... de élek és virulok :-) Párom nővérének is volt, amikor az elsővel volt terhes, de neki sem lett semmi baja szerencsére. Szóval én csak jó példával élhetek.
2009. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg kismamának van cisztája, vagy miómája az első trimeszterben. Ki szokott fakadni, vagy fel szokott szívódni.

Felesleges aggódnod miatta.

2009. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólókkal, nekem is volt 6 hetesen és felszívódott gond nélkül. Nem tudom, miért ijesztget a doki ilyennel, hogy nem szerencsés!
2009. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem is volt, kettő is. De a 8. hétre elmúlt, teljesen felszívódott. Én a 4. héten voltam elsőnek dokinál, akkor állapította meg. A baba teljesen jól van, és még nagyobb is kb másfél héttel, mint amennyinek kellene lennie. :)

Tehát nyugi, el fog múlni!! Semmi baj nem lesz!

25 hetes km.

2009. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy értem, egyetértek, csak nem figyeltem az előbb...
2009. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt azt mondta a doki nem kell vele foglalkozni, a legtöbb kismamának van és majd felszívódik. Így is lett, nyugi nincs baj!
2009. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek,egy kicsit nyugodtabb is vagyok.Nem ijesztgetett, csak fokozott óvatosságra,intett,ő is azt mondta hogy általában el szokott tűnni,hát remélem nálam is így lesz.

Köszi mégegyszer is!!!

2009. febr. 4. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 cisztám is volt az elején, a 12. héten már csak egy kicsi, és következőleg semmi! Nekem is ezt mondta a dokim, bár én aggódtam azért... Azt mondják, ez amolyan terhességet támogató ciszta. S mint minden ciszta, valamilyen hormont tartalmaz. ritka hogy ezzel a cisztával bármit is kezdeni kell, pláne nem a terhesség alatt, ezt mondta a doki. Meg hogy ha mégsem tűnik el, hát majd a szülés előtt megbeszéljük. Szerencsére eltűnt.
2009. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!