Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most 33 hetesen összepakolo...

Ha most 33 hetesen összepakolom a kórházi csomagot, lesz vmi baja szülésig? Gondolok arra, hogy befülled, vagy egyéb. Pakoljak, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Köszi
2011. jan. 25. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen pakoltam. Még jó, mert 37. héten jött a lánykám :)

Nem fülledt be, nem lett semminek baja, nem lett büdi.... mondjuk semmi extra nem volt benne, ami miatt baja lehetett volna. Nyitva hagytam a táskát, tudott szellőzni.

2011. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is nyitva hagytam. a 30. hétre készültem el de a 37.en be kellett feküdnöm.


nem pállott be nem fülledt. élelmiszert ne tegyél bele pl.tartós szalámit meg édességet.

a ruhákat olyan tasakokba tettem mint a frissentartó villámzáras tasak v. a teszkós body-k csomagolása. abban összehajtva szépen elfértek nem döltek el.


esetleg legyen benne egy lista hogy ha gyorsan kell mennetek szülni már csak be kelljen dobálni a mindennap szükséges dolgokat - fésü, fogkefe stb. -

2011. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyelőre a szekrényben van, már kimostam, kivasaltam, onnan csak a táskába kell rakni.
2011. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a fiammal ilyenkor még nem pakoltam. Meg is szívtam kicsit, mert a 35. héten elkezdett folyni a magzatvíz, így reggel csak egy villámgyors pakolásra volt időm, nagyjából.

Annyit tanultam az esetből, hogy a következő gyereknél ekkorra már össze fogok pakolni!!!

Szóval szerintem pakolhatsz nyugodtan!

2011. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 34. pakoltam össze, 35+5-re született. Szerintem érdemes összecuccolni. Élelmiszert persze csak utolsó pillanatban szedj össze.
2011. jan. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!