Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős nyomást és fájdalmat...

Erős nyomást és fájdalmat érzek a lábam között! Ez mitől van?

Figyelt kérdés
31.hétben járok.Rutinos anyukának számítok hiszen ő már a 4.babám de most mégis olyat tapasztalok amit eddig még sosem.Nagyon fáj a lábam köze!Most már rendszeresen!Az orvos a terhesség elején mondta hogy gyenge a méh szájam de azóta nem.Viszont sok magnéziumot írt fel nekem és mondta ha keményedek és fáj "ott"akkor vegyek be!Így is tettem de semmi enyhülés csak a keményedésekre hat.Ezzel mit lehet csinálni?Nem szeretnék előbb megszülni!Kérlek titeket csak az írjon akinek hasonló tapasztalata van és jártas a témába!Köszi előre is.
2011. jan. 25. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,nyugi nem lesz gond,én ugyanigy éreztem a 30.héttől.Nayon fájt már a menés is,mintha a hüvelyembe egy kést döftek volna,ülni is alig birtam,én is magnéziumot kaptam rá,majd mikor már tényleg elviselhetetlen olt a fájdalom,akkor napi 2-szer 1 Xanaxot:),ez a 36.héten volt,a kislányom 42.héten született.Igen sajnos gyenge a méhszájad,a baba pedig nyomja lefelé,pihenj amennyit csak birsz.
2011. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem az első terhességemnél volt ilyen,nagyon fájt ha fel akartam állni,erősen szúrt,belenyilallt hüvely környékén. Neked is ott? kb.ilyenkor kezdődhetett,és egyre rosszabb lett,nekem akkor az orvos azt mondta a baba befordult,ezáltal a súlya a fejével nyomja az idegeket,de ez már 12éve volt nem emlékszem pontosan. De a fájdalomra igen :)Én ez miatt nem szültem előbb sőt +1hétre a kiírt időpontra :) a második terhességemnél nem fordult elő sose, most a 3.babát várom de még az elején vagyok 10hetes,remélem most sem lesz ...

kitartás,és minden jót

2011. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!Én is a 4. babánkat várom,nekem nem kifejezetten fáj,illetve szokott ha kaparássza vagy nem is tudom mit csinál a méhszájammal,na az rettenetes érzés.Nekem olyan ha pl legugolok mintha mindjárt ki akarna fordulni az egész hüvelyem,ilyen egyik terhességem alatt sem volt (legalábbis nem emlékszem),gondolom hogy a nagy nyomás miatt lehet.mindenesetre egyre fájdalmasabbak a mozgásai a rúgásai,és mondom,a méhszájamat rendszeresen látogatja a kis drágám.:S Én is nagyon tartok attól hogy előbb fog kikéreckedni ,de bizom benne hogy kibirja odabent amig csak kell.ne idegeskedj,próbálj többet pihenni,bár gondolom hogy 3 gyerek mellett Te sem tudsz valami sokat.üdv 32 hetes kismama.
2011. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!Legalább tudom hogy nem csak nekem van ez a furcsa és kellemetlen jelenség!:-)

Ha jobban bele gondolok kb.2 hete mondta a védő nő hogy be fordult a kis csaj és azóta lett ennyire gázos a helyzet.:-)Akinek aktuális annak további kellemes baba várást!

2011. jan. 25. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!