Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van, hogy magömlés után...

Mitől van, hogy magömlés után megfájdul a makkom, olyan, mintha hirtelen erős nyomást gyakorolna rá valami és szorítaná össze? Néha még a húgycsőben is érzem ezt a fájdalmat. Kb 1 óráig tart, utána elmúlik.

Figyelt kérdés
Fertőzésnek nyomát szemmel nem látom, semmi rendellenességet nem tapasztaltam a fitymámon.
2009. dec. 22. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs e véletlen prosztata gyulladásod, na nem nagymértékű, de lehetnek panaszaid erre utaló jelei, ami ugye lemehet a húgycsőbe is.Vagy olyan erős orgazmusod van, hogy szinte begörcsölsz tőle, ami szép lassan elmúlik!
2009. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hali!


Maga a makkod fáj, (ha igen, konkrétan írd körül a helyét), vagy a húgycsöved ill. húgycsőnyílásod ég?

2009. dec. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
...illetve maszturbálás vagy közösülés után?
2009. dec. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. válaszadónak: Ha prosztata gyulladásom van,az mitől lehet?
2009. dec. 23. 12:18
 5/12 A kérdező kommentje:
2. válaszadónak: teljesen mindegy,mindkettő után érzem ezt a fájdalmat(közösülés,maszti),és a makkomon érzem,annak is inkább az alsó részén a karimája környékén,és a húgycsövemben.De minden érdekel,ha kérhetném írd le a másik variációt is,ha mondjuk a húgycső nyílásnál jelentkezne a probléma,akkor mit jelent?köszönöm
2009. dec. 23. 12:23
 6/12 anonim ***** válasza:
a férfi szervezete az élvezés után nyugtatót termel, ettől van az hogy élvezés után kb 10 percig nem vágysz már a szexre
2009. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Prosztatagyulladás. Dokihoz kell menni gyógyszert ír 5 nap--meggyógyul.
2009. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Prosztatagyulladást húgyúti fertőzés, rákosodás...pl. okozhatja.

2. alternatívaként részben erre gtam, ill. talán gombás fertőzés, vagy csak pusztán vmi megsértette a húgycsöved belsejét. Bár ha azt mondod, hogy a makkároknál is uez van, akkor sztem minden eddigi le7őség kizárt, ugyanis csak egyvmi van, ami a makkárokból elődomborodó karimában és a húgycsőnyílásban közös: idegvégződések milliói.

De egyelőre ezt sem látom bizonyítottnak.


Hopp! Még egy dolog eszembe jutott, de ez nem fog tetszeni... (mondom ezt úgy, hogy nem tudom stabil párkapcsolatban élsz-e, vagy alkalmi szexet/egyéjszakás kalandot keresel) ...ha utóbbi, lehet akár HPV Humán Papillóma Vírus is. Érdemes lenne sztem egy HPV-tesztet is csináltatnod!


Azt viszont még mindig nem írtad meg, hogy 1xűen csak fáj, vagy ég, vagy csíp,... vagy micsinál? Bőrpír van? Be is gyullad? fitymáddal mi a helyzet? Ott is fennál uez?

Dokinál voltál vele egyáltalán? Ha igen, mit reagált rá?


Még egy dolog haver: Életkorod?


Üdv: EE (2. hozzászóló)

2009. dec. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A gombás fertőzést talán azért tartom egy kicsit kizártnak,bár nem vagyok szakértő(ezért fordulok hozzátok),de canesten-nel kenegettem,korábban volt gombás fertőzésem,akkor elmúlt a probléma,most viszont nem.Tegnap csináltam egy tesztet(értsd önkielégítést),és most jobban megfigyelve inkább csak a húgycsövem fájt(égető érzés),illetve a hasam alsó része belül,az inkább csak görcsölt egy kicsit,a makkomnál most nem éreztem fájdalmat.A hpv-t meg azért szeretném kizárni,mert 3 éve stabil kapcsolatban élek a párommal,és nincs félrekacsintgatás egyik oldalról sem.

...ja a korom...fiatal csikó vagyok még,csupán 27 éves,és kissé paranoid...vagy hipochonder?...nemtom.

Ha orvosnál lettem volna,akkor már nem biztos hogy még itt is érdeklődnék,meg azt úgyis leirtam volna,hogy voltam dokinál is,de a probléma még nevezhetjük úgy,hogy aránylag friss,nem régóta van csak jelen,és olyan bizonytalan az egész,egyszer fáj,egyszer nem(...annyira),mikor milyen kedve van. A válaszodat előre is köszönöm,meg az eddigieket is!

2009. dec. 24. 08:52
 10/12 A kérdező kommentje:
...ja még valami,bocsi.bőrpír nincs.
2009. dec. 24. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!