Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megváltozott a melletek a...

Megváltozott a melletek a terhesség alatt? Nekem nagyobb lett az udvara, nagyon sötét barna, érzékeny, néha a bimbo közepén száraz fehér bör barabok vannak. Normálisak ezek?

Figyelt kérdés
És most az egyiken elöjött egy szemölcs szerü amit csak egy pici bör tart oda.Bocsi de nem láttam más kismamák mellét szóval nem tudom hogy csak az enyém ilyen e.Kit lehet ezzekkel felkeresni?Börgyogyászt?Remélem nem valami ráknak a jelei!Annyi szörnyüséget hall az ember.23 hetes leszek.
2009. febr. 4. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

A szemölcsöt kivéve nekem detto ugyanígy változott meg. A nőgyógyászom megnyugtatott, hogy ez teljesen normális élettani változás, és ne aggódjak emiatt - gondolom ez rád is vonatkozik.

Viszont a szemölcsszerű-izét esetleg megmutathatod egy orvosnak.

(esetleg nem montgomery-mirigy? nekem azok is előjöttek anno)

2009. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi az de nem akarom piszkálni.De ténleg olyan sok rosszat hall az ember.De ha neked is hasonlo akkor már egy kicsit nyugodtabb vagyok.Szerinted börgyógyászt vagy nögyógyászt kérdezzek meg a szemölcs féléröl.Amit irtál az nem tudom mi.Bár vannak szemölcseim,anyajegyeim és miota terhes vagyok azota jött elö 1-2 uj szemölcs itt ott.
2009. febr. 4. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az én melleim is olyanok mint a tiéd.Én most 29 hetes vagyok,sokkal nagyobb lett a mellem,sötétbarna lett az udvara(anno rózsaszín)a mellbimbóm is nőtt,és szemölcseim nekem is vannak,az a "lógó" szemölcs.Azt mondták nekem hogy ezek majd el fognak múlni,és igazuk lehet,mert 1-2 már leszáradt és elmúlt.Úgyhogy ne aggódj,ez természetes dolog!Jó babavárást!

Egy 29 heteske

2009. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi!Igen olyan logos!!!!Most még jobban megnyugodtam!!!!Nektek is minden jot!

2009. febr. 4. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is volt a terhesség alatt ilyen szemölcsféle, én el is felejtettem, de most hogy láttam a kérdésedet megnéztem, és tényleg elmúlt. A sötétbarnaság is kezd halványulni, de a mérete megnőtt szülés után.
2009. febr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szülésznőnek tanultam, és mikor a változásokat tanultuk, akkor szó volt a mellbimbón megjelenő "szemölcsökről" is, teljesen természetes, szóval nem kell aggódnod. És szülés után elvileg elmúlik. Mellesleg nekem ugyanígy előjött pár darab:)

Boldog Babavárást!

2009. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!