Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előző terhesség alatt száraz...

Előző terhesség alatt száraz toxémiát kaptam, előfordulhat, hogy a következőnél is?

Figyelt kérdés
Jelek nélkül,váratlanul ért,6 kg-ot szedtem fel egész terhességem alatt, nem vizesedtem,7. hónap elején történt,előzetes jelek nélkül,és egyszer csak elsötétült a világ, beszélni sem tudtam.Előfordulhat ez a következő terhességem alatt is?( mert életveszélyben voltunk mindketten)
2008. okt. 4. 06:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a toxémia minden egyes terhesség alatt, bármikor, teljesen váratlanul is kialakulhat. Szóval most is előfordulhat.

23 hetes kismama

2008. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


én is toxémiás voltam, bár nekem voltak előjelei: vizesedés, magas vérnyomás.. amikor a második babámmal terhes lettem, rettegtem, hogy nehogy mégegyszer előforduljon. A doki azt mondta, hogy persze előfordulhat, bár a második terhességnél már ritkább. Nekem folyamatosan kellett szednem a magnéziumot, és odafigyelnem az étkezésre(kevesebb sót használtam főzésnél, és akkor is tengeri sót, és nagyon fontos hogy sok folyadékot igyál). Tudom, hogy izgulsz miatta, én is így voltam, de ha ezeket betartod, akkor talán megelőzheted a bajt!


két kisfiú anyukája

2008. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!