Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.3-4 honapos lesz a babám...

Kb.3-4 honapos lesz a babám mikor jövünk haza géppel látogatoba.3 részes a babakocsink. Melyik részében hozzam a babát? (A gépen csak 1 részét hozhatom). Hozzam a biztonsági ülést vagy neki jo lesz már a sport része?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom repülőről van szó, ezért én úgy gondolom a biztonsági ülés kell , hisz a gyereket is rögzíteni kell a gépen.

De inkább járj utánna a repülőtársaságnál, hogy mit kell ilyenkor tenni.

2009. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztonsági ülést hozd, mert ha itthon is mentek valamerre autóval, akkor az majd kell, s szeretnek benne lenni a babák, a sport részt ha nem lehet dönteni, akkor még abba nem szabad ültetni. A hordozóban etetni is könnyű a babát, akkor tájt lehet már elkezd ezt azt kóstolgatni. A repülőn lehet hogy ha külön ülést kérsz a babának, akkor teljes jegyet kell neki venni, ha pedig nem akkor ölben kell fogni de csak a repjegy illetéket kell fizetni. Ennek járj utánna!
2009. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a biztonsági ülést ajánlom. Unokahúgom a a hat hónapos kislánnyal utaztak a nagyszülőkhöz Amerikába, ők is azt vitték,mert a babának is kényelmesebb volt és ott is használni kellett az autóban. Kérdezd meg a légitársaságot, hogy felviheted-e a gépre!
2009. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
unokahúgomék.. ezt akartam írni:)
2009. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!A biztonsági ülést mennyi ideig lehet használni?Azt hiszem a miénk 0-14kg-ig van.Ezt lehet télen is használni?
2009. febr. 5. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Télen is használom, mert rengeteget autózunk. Overallt adok a picire és egy nem túl vastag plédet. Általában addig tudod használni a biztonsági ülést, amíg a baba belefér, erre nincs biztos tippem, mert lehet, hogy a baba még nem éri el a rajta szereplő súlyt, de már nem fér el benne..
2009. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja persze a kocsiban leveszem róla a takarót és szétnyitom a cipzárat, hogy ne melegedjen rá a ruha, ha megy a fűtés. Rövidebb utak alkalmával meg nem fűtök:)
2009. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!