Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik babakocsit ajánlanátok,...

Melyik babakocsit ajánlanátok, ami több funkciós (ha csak kettő, akkor mózes és sport), és kb.50. 000-ből kijön. Nem baj, ha olcsóbb?

Figyelt kérdés
És melyik amelyiket semmi esetre sem!?
2011. okt. 12. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Teszveszen vettem új babakocsit, kiálított darab volt, így 70000 helyett 25000-ért vettem meg. Hauck Disney sport+mózeskosár. A tolókar átfordítható(bár átfordítva nehezebb tolni sztem). Szóval érdemes szerintem Teszveszen-Vaterán nézelődni, hátha ki tudsz fogni hasonlót te is!
2011. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kunert VIP, többfunkciós, új ára 40.000 Ft de van ahol 37.000 Ft. Szép, sok féle színben van, nagy, stabil,. nagy pakolótér alul, mi nagyon szerettük.

Keress rá google-ban.

2011. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mi Raf-Pol Twist babakocsit vettünk. Több funkciós és vettünk színben megegyező babhordozót is. Így volt 53000FT. Nagy, stabil nagy a csomagtere a kocsi alján, jól téliesíthető. Még nem használtam, majd csak november 1-én születik a lánykám, de jó reményeket fűzünk hozzá. Bár picit nehéz, de kertes házban lakunk, nem kell tömeg közlekedni és emelgetni sem.

[link]

2011. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is Kunert VIP volt.Én imádtam nagyon strapabíró el is tettem a második babánknak.Van hozzá:esővédő,lábzsák,kivehető mózeskosár,átalakítható sportkocsinak.Mi a Vateráról rendeltük.Felmész a vaterára a keresőbe beírod hogy kunert vip babakocsi és be fogja adni.Sok féle színben van,lehet hozzá külön babahördozót is rendelni.Ha jól tudom 37000Ft a babahordozó meg 12000Ft.
2011. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia. Mi itt vettük a babakocsit, szerintem nagyon jók vannak. Belinkelem az oldalt, aztán nézegesd.


[link]

2011. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint érdemesebb venni egy jó minőségű használt babakocsit, mint ezeket a lengyel hulladékokat. Nekem is volt Raf-Pol, de 3 hónapig csak szívtam vele. Hatalmas nagy batár, irtóra nehéz, és ha megakarod csináltatni lehetetlen hozzá alkatrészt kapni. Ráadásul minden második kismama ilyennel rohangál az utcán, vagy Raf-Pol-lal vagy Kunert-tel.

Utána eladtam a vaterán 40-ért, és vettem belőle egy használt Peg-Pérego szettet. Még garancia is volt rajta.

2011. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19.37-nek!

Lehet hogy neked a Kunert lengyel hulladék.DE talán nem véletlen hogy minden második kismamának ilyen van,azért mert elfogadható az ára és jó.Az én környezetemben is van egy párnak ilyen babakocsija.Ha annyira rossz lenne szerintem nem vennének olyan sokan ilyet.De kinek a pap,kinek a papné.

2011. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én most ilyet szeretnék venni,nekem ez praktikus és nagyon tetszik is és ami lényeg olcsó. [link]


20hkm

2011. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még annyit.A Kunert és a Raf-Pol szinte teljesen ugyan az.Most néztem a vaterán a Kunert most 34000Ft.
2011. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy eladó Peg Perego babakocsim/kétfunkciós/ mózes-+sport,kék és zöld kockás unisex mintájú.Nagyon strapabíró,erős nagy babakocsi,igaz nem a legújabb,de nagyon szupi.Megkímélt állapotban,ha gondolod 30000-ért odaadom,ha érdekel írj privit és küldök róla képet!
2011. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!