Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hónapos kismamaként bevállal...

8 hónapos kismamaként bevállalnátok egy külföldi nyaralást?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ hányadik terhesség!De szerintem nem!A babám fontosabb lenne mint egy akármilyen nyaralás!
2011. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hova és mivel mennél, meg hánaydik hétben vagy.

A 8 hónap elég tág.

2011. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem. Külföldre nem mennék max belföldre. Én félnék ha baj van, akkor ismeretlen ország, ismeretlen dokik... De nem vagyunk egyformák.
2011. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából én sem.Lefoglaltuk nyárra a szállást, de időközben kiderült, hogy babát várok, így val.színű lemondjuk.
2011. jan. 27. 20:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja.

Már lefoglaltátok?

tegyétek át korábbra.

2011. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Haaat,felengednek a repulore?(persze mindezt csak akkor,ha repcsivel utaznatok ugye). Van olyan legitarsasag aki 34 hetes korig enged csak,de van aki a 36.hetig..nezzetek utana elobb,es ha lehet repulni akkor viszont jo pihenest! :)
2011. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem,mert sem a repülő,sem az autózás nem kényelmes már,illetve a doki sem hátrány,ha legalább a közelben van,nem egy másik földrészen.
2011. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En sem mernem bevallalni, sosem lehet tudni es az mar a vege fele van. Arrol nem beszelve, ha esetleg repulos ut, akkor a legitarsasag valoszinuleg mar fel sem enged a gepre.
2011. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én tuti nem vállalnám be, mondjuk én para mami vagyok sajnos. :( Engem megnyugtat, hogy a környéken van orvos, ha valami baj lenne.
2011. jan. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azért nem vállaltam be anno, hogy a terhesség végén menjünk külföldre a férjem családját látogatni, mert ha esetleg beindulna a szülés, akkor minimum 14 napig ott ragadunk a babával, ha minden zökkenőmentesen megy. Apukának meg ugye dolgoznia kell, neki vissza kell jönnie Magyarországra, én pedig maradok anyóséknál a babával. És akkor még erre jön ugye, hogy "angolul kell szülnöm", ami sem nekem, sem az ottaniaknak nem az anyanyelve.
2011. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!