Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ilyen esetben...

Szerintetek ilyen esetben mennyi eselyem van arra hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam huvelyi ultrahangon es nem sok joval kecsegtettek. Majdnem 7 hetes terhes vagyok es az orvos szabalytalan petezsakot latott, ami nincsen rendesen beagyazodva raadasul azt is mondta hogy eleg sok ver veszi korul. 2 het mulvara van ujra idopontom vele. Kivancsi vagyok a velemenyetekre, meg esetlem mar mas is jart mar igy?
2011. jan. 28. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Embriót nem látott? Ha igen, kellett volna írnia gyógyszert, hogy segítse a csöppséget. Ha nem látott, akkor, ha tényleg 7 hetes vagy, az sajnos nem valami jó. :(
2011. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Sajnos én vérezgettem a 6.-7. hét körül. Elmentem az orvoshoz aki kerek perec megmondta, hogy kb. 40 % az esélyünk arra, hogy a baba megmaradjon! Kaptam gyógyszert (utrogestan)! Szerencsére azóta a baba növekszik, de kímélni kell magam !

Remélem nálad is minden rendben lesz!

16 hetes kismama

2011. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elek és sajnos itt másképp működnek a dolgok mint otthon. Az orvos azt mondta hogy kb 5 hetes terhessget látott. Mondta is hogy itt ok nem adnak semmilyen gyógyszert erre. Most egyenlőre táppénzen vagyok és az agyban fekszem. Reméljük javul majd a helyzet addig. Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 28. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 6.héten vérzett be a lepény alatt, és nem sok esélyt adtak, h. megmarad.Akkor még nem volt szívcsőhang sem, és nagyobb volt a bevérzés, mint a petezsák. Teljesen felszívódott 4 hét fekvés után, bár én jó előre kaptam az Utrogestant, már a vérzés előtt, mert sok éves vagyok.

Pihizzél sokat, drukkolok, hogy 2 hét múlva legyen szívhang, és húzódjon vissza a hematoma :)

2011. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Érdeklődni szeretnék azóta mi történt veled/veletek??
2011. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia


Voltam multhet csutortokon ultrahangon es mindent rendben talaltak. Nem volt mar ver sehol sem es a pici is fejlodott. Mar lattam a fejet es a kis kezeit is es meghallgathattuk a szivhangjat is. Nagyon nagy ko esett le a szivemrol, hogy minden rendben van.

Koszonom az erdeklodest. Nagyon aranyos vagy.

2011. febr. 19. 22:40
 7/7 anonim válasza:

Örülök neki, hogy rendben van veletek minden azóta! Szerencsére nálunk is minden rendben van, és már hatalmasakat rugdos!

Ja második voltam, 16 hetes kismama, azóta már mindjárt 24 hetesek leszünk babóval!


Köszönöm hogy írtál és tényleg örülök, hogy minden rendben van veletek!

2011. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!