Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+5 hetesen görcsöl a hasam,...

37+5 hetesen görcsöl a hasam, egyelőre rendszertelenül. A hagyományos keményedénél azért kellemetlenebb érzés. A méhszájam 2000. Hányingerem is van, és folyton székelési ingerem. Ez lehet a szülés előjele?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én még nem szültem, de a barátnőm pont a napokban mesélte, hogy neki a szülés hányással-hasmenéssel kezdődött - rá kb 12 órára megszületett a babája

32hetes km

2009. febr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 38 + 5 hetes vagyok. Elmondom amit én tapasztaltam hát ha segít.

Mindennap van már jóslóm = mensi görcs , mint amikor megakkarna jönni, ezek főleg este jönnek elő. Van olyan is hogy a babám gyakorolja a születését. Ez olyan hogy a fejecskéjét nyomja lefelé ahogy csak tudja aztán jobbra- balra forgatja és rúg kapál mellé ami szintén már fáj.

Ezután jön elő a meg akkar jönni érzés.

Na meg ehez társul a deréktári fájdalom, mikor milyen erős. + az alhas legalsó részen a méhszájnál talán ott érzem ezeket a hirtelen belenyilalásokat. :(

Ezek nap mint nap erősődnek és ezek fognak rendszeressé vállni.

Tegnap nagyon fájt, annyira hogy wc-re kellett mennem, mert úgy éreztem, hogy nagy dolgom lesz. De alig jött vmi.

Belegondoltam, hogy milyen lesz ha rendszeressé vállik és hogy milyen fájdalom is az ha már ez fáj csak ennyi ideig.


Szerintem a szervezeted is szépel lassan készülődik a szülésre.

Én azt hallottam ha vkinek sokat kell menni wc-re és csak egy kevés vmi jönn ki, akkor közel a szülés...


Amúgy nem akkartalak megíjeszteni azzal amit írtam, de nálam ez a helyzett egyenlőre és ez is csak erősödik úgy veszem észre.

Nagyon könnyű szülést kívánok!

2009. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyben maradtunk az éjszaka. A 2. válaszolónak írom, hogy nekem is este, lefekvéskor jönnek a fájások, nappal szinte észre sem veszem, azon kívül, hogy keményedik a hasam ha sokat mozgok. A tüneteim ugyan azok amiket leírtál. Azért még szeretnék 2 hetet egyben kihúzni, de ha jönni akar hamarabb, hát azt sem bánom.

Könnyű szülést kívánok!

2009. febr. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!