Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pontosan mikortól lehet...

Pontosan mikortól lehet elkezdeni inni a málnalevél teát, me szedni a homeobogyókat? 36. hetet kezdőknek vagy betöltötteknek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegy, de az én orvosom jót nevetett ezen, amikor megkérdeztem (én konkrétan a málnalevél tea hatékonyságáról faggattam) - el kezdett nevetni, és csak annyit mondott, hogy igyam nyugodtan, kell a folyadék, szomjoltónak talán jó lesz.


Én nem ittam a teát, de hihetetlen könnyen tágultam, a szülés is gyors volt, pedig első babánk.

A tágulás, a szülés nehézsége, stb, mint oly sokminden a szülés-terhesség körül, inkább genetika, és alkat, mintsem a csodaszerekkel befolyásolható tényező.


Könnyű szülést kívánok!


2 éves kislány anyukája

2011. jan. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A málnalevél teát a betöltött 36.héttől lehet inni.

ÉN ittam, mint utólag kierült feleslegesen, mert a 37.héten sürgősségi császárom volt.

2011. jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a második szülésem előtt a 36 héttől ittam, spontán indult, könnyű, gyors tágulás után könnyű szülésem volt, nem úgy mint elsőre, amikor is nem tágultam, fájásgyengeségem volt, rengeteg Oxitocint kaptam, és sokat szenvedtem.


Nálam bevált.

2011. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem betöltött 37. hét rémlik, de lehet h. 36. Az viszont biztos, hogy betöltött.

És nekem a szülésznő mondta, hogy biztos ezek miatt tágulok ilyen szépen. Viszonylag könnyű szülésem volt, 16 hónapja.

2011. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!