Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen erős folyás, de nem...

Terhesen erős folyás, de nem gomba és nem baci? Akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
Erős világosbarna folyásom van/volt, panaszom nincs, kaptam kúpot gombára, nem szűnt meg, tenyésztésre küldték,nem jött ki belőle semmi baci pedig megnézték vagy 10 félére.Akkor mégis ez mitől lehet? Az orvos se mond semmit.
2011. jan. 29. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg alkati kérdés, és a terhesség miatt van több folyásod. Ne sértődj, meg, de esetleg vizelettartási problémád nincsen? (Nekem volt az utolsó harmadban, mert a picúr folyton a hólyagomon tornázott. 9 hónap alatt a szülőszobán pisiltem egy jót először) Attól is lehet barnás, ha ki-ki csöppen, de azt a szagán is érzed.
2011. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az orvosod szerint normalis a vilagosbarna folyas???nekem 8 hetesen volt ilyen szinu folyasom , mivel majdnem elveteltem...ket hetet ultem a korhazba, es meg negyet otthol az agyban!remelem, hogy neked nem ez az ok!en elmennek egy masik orvoshoz!Nem csinalt ultrahangot???
2011. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De csinált természetesen és mint írtam hetek óta ezzel "szórakozunk" nem mondhatom hogy le se ejti hogy mi bajom van. De nem tenyészett ki semmi, nem járok sehova (fürdő, uszoda akármi) már csak gumival szexelünk a férjemmel nehogy az legyen a baj, uh-t csinált a doki minden oké rendben van a babámmal!

Nem vizelettartási probléma, de köszi az ötletet!

A doki is most legutóbb már azt mondta hogy lehet alkati dolog.

2011. jan. 29. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt folyásom terhesen, igaz nem világosbarna. Azt mondják, ilyenkor a nyálkahártyák fokozottan termelik a folyadékokat. Nekem nem csak folyásom volt, hanem pl állandóan fújnom kellett az orrom, holott sem náthás, sem allergiás nem voltam.
2011. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, mármint a váladékok, nem folyadékok, csak hirtelen nem jutott eszembe a megfelelő szó:)
2011. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!